+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu

 Dünyadan Haberler Katagorisinde ve  Siyaset/Politika Haberleri Forumunda Bulunan  O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Selametle... KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  9.263
  Blog Yazıları
  46
  Tecrübe Puanı
  107375010

  :okur: O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu

  O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu


  Kasetlerin çekilmesi ve yayınlanmasındaki amaçlarını açıkladılar, 13 Haziran sabahına dikkat çektiler.


  29.Mayıs.2011,14:46:54

  MHP'li yöneticiler ile milletvekilleri hakkında yayınladıkları kasetlerle gündeme gelen ve kendilerine "farklı ülkücüler" adını veren grup, mecbur kalmadıkça 12 Haziran'a kadar bir kaset yayımlamayacaklarını açıkladı. Asıl hedeflerinin genel seçimler sonrası olacağını bildirdi.

  Sosyal paylaşım sitesi twitter'da "Başbuğ Ülkücüleri ile röportaj" başlıklı bir yazı yayınlandı. Röportaj tarzındaki yazıda kasetlerin çekilmesi ve yayınlanmasındaki amacı açıklayan 'Başbuğ Ülkücüleri', olayın sadece kaset yayınlanmasına bağlamanın yanlış olacağını ifade etti.

  Bahçeli'nin her kurultayda adım adım, hayatını bu davaya adayan çilekeş ülküdaşları, yol arkadaşlarını tasfiye ettiğini ve etmeye devam ettiğini anlatan Başbuğ Ülkücüleri, "Her kurultaydan sonra yönetimi, kendisine mutlak biat edecek, ahlaksız ve devşirme tiplerle daha da doldurmuştur. Elbette tüm Başkanlık Divanı üyelerini, tüm MYK üyelerini bu şekilde itham etmek doğru olmaz. İçlerinde gerçekten bu davaya gönül vermiş, çilesini çekmiş arkadaşlar mevcuttur, ancak bunlar azınlıkta kalır hale gelmiştir. Burada üzerinde durulması gereken konu parti yönetimine; Sn. Bahçeli'nin gayretleri neticesinde, bahsettiğimiz ahlaksız ve devşirme tiplerin hâkim olmasıdır. Ve bu hakim anlayış her geçen gün partimizi Türk-İslam davamızdan uzaklaştırmış, kan kaybetmemize sebep olmuştur. Sn. Bahçeli ve A takımı o kadar haddini aşmıştır ki; Ülkü Ocaklarımızı tasfiye etmeye kalkmışlar, Bozkurtlarımızı kuzulaştırmaya çalışmışlardır. Ülkücü Hareket'in ihtiyacı olan aksiyoner ve netice odaklı bir mücadele yerine, sözde bir mücadele, göstermelik bir mücadele ortaya koymuşlardır. Sn. Bahçeli, Ülkücü ideolojiyi temsil etmemektedir. MHP'yi belli bir oy oranında tutmaya gayret göstermektedir. İktidar olma niyeti yoktur. A takımını da bu misyona göre seçmiştir. Bu insanların Ülkücü maskelerine aldanmayın. Maskelerinin arkasına bakın. Bunlar zamanı geldiğinde rolünü çok iyi oynamaktadırlar. Canibaşı Apo'yu idam ettirmeyen bizzat Bahçeli'nin kendisidir. Şimdi ise timsah gözyaşları dökmektedir. Her şey çok açıktır. 'Ocaklarımız ve Bozkurtlarımız', bizim ideolojimizin can damarıdır; bu damar Bahçeli ve A takımı tarafından kesilmek istenmektedir. İşin özü budur." dedi.

  "KASET ÇEKİP YAYINLAMAKTAN ZEVK ALMIYORUZ"

  Kasetleri çekmekten ve yayınlamaktan zevk almadıklarını vurgulayan Başbuğ Ülkücüleri, şöyle devam etti: "Bu bir cerrahi müdahaledir, urlu yapıya neşter atılmasıdır. Eğer urlu bünyeye neşter atılmazsa tüm vücudun kaybedilme riski doğar. Netice vermeyeceğini bile bile önce ilaçla tedavi yöntemini uyguladık. Bahçeli'ye arkadaşlarımız defaatle uyarılar yaptı. Bu gidişatın doğru bir gidişat olmadığını, bu A takımıyla ve bu anlayışla bir yere varılamayacağını söyledik, uyardık. Çalışmalarımız esnasında gördük ki Bahçeli'nin zihniyeti ve ideolojisi bu devşirme – maneviyatsız insanlarla aynı paralelde, hatta daha haince. Gözümüzle gördük bunu. Artık cerrahi müdahaleden başka bir çıkar yol yoktu bizim için. Tabii ki cerrahi müdahale kolay değildir; acıtır, kanatır, bağırtır adamı. Ancak sonunda bünye sağlığına kavuşur. Şu anda da elbette acıya dayanamayan bir yönetimin bağırması var, neşterin kestiği yerden akan bir kan var. Ama Ülküdaşlarımız hiç merak etmesin. Artık Türk- İslam Davasında öze dönüş hareketi başlamıştır. Kimse de bunu engelleyemeyecektir. Hele hele asıl ameliyat 12 Haziran'dan sonra olacak. Tüm urlardan arınan bünye sağlığına kavuşacaktır."

  Seçimlere iki ay kala kasetlerin yayınlanmasında Bahçeli'nin takındığı tavrın etkili olduğunu ileri süren Başbuğ Ülkücüleri, Bekir Aksoy ile ilgili bir işlem yapılmamasından yakındı. Seçimlere 2 ay kala başlamanın çok isabetli olduğunu, eğer bir yıl önce bunları yayınlamaları halinde ise Bahçeli ve A takımının yüzsüzlüğe vuracağını ve ülküdaşlarının asla uyanamayacağını savundu.

  "MHP'NİN BARAJ ALTINDA KALMASINI İSTESEK TÜM BELGELERİ YAYINLARIZ"

  MHP'nin barajın altında kalma gibi bir sorununun şu an olmadığını iddia eden Başbuğ Ülkücüleri, "Eğer biz MHP'nin baraj altında kalmasını istesek; elimizdeki tüm bilgi ve belgeleri açıklarız, yayınlarız. Devlet Bahçeli'nin konuşmalarını, zihniyetini ortaya koyarız. Deniz Bölükbaşı'nın, A takımından önemli adamlarla yaptığı görüntülü konuşmaları kamuoyu ile paylaşırız. Milli ve manevi değerlerimize nasıl hakaretler ettiklerini, dini değerlerimize nasıl küfürler savurduklarını, Ülküdaşlarımıza ve ocaklarımıza nasıl hakaret ettiklerini yayınlarız. Bunları verdiğimiz zaman asıl bombayı görürler. Asıl o zaman barajın altını değil, dibini görürler. Hz. Osman'a küfreden, başörtüsüne küfreden, halkına küfreden Recai Yıldırım'a rahmet okutacak konuşmalar var orada. Medya ahlaksızlıkları öne çıkardı. Aslında ahlaksızlıklar 'Bayrak gibi temiz' olması gereken bir Ülkücü için asla kabullenilemeyecek bir yanlışlıktır. Ancak ondan daha önemli bir yanlışlık vardır." ifadelerine yer verdi.

  "13 HAZİRAN'DAN SONRA KAÇACAK DELİK ARAYACAKLAR"

  Mecbur edilmedikleri sürece 13 Haziran sabahına kadar artık hiçbir şey yayınlamayacaklarını açıklayan Başbuğ Ülkücüleri, şöyle devam etti: "Ancak Bahçeli dahil partimize çöreklenmiş tüm … 13 Haziran'dan sonra kaçacak delik arayacaklar. Ülküdaşlarımız ve Türk milleti zamanı gelince bunları görecek. Bu arada şunu da ifade etmek istiyorum. Bozkurtlar her yerde vatan için canlarını feda etmeye hazırdır ve ederler. Meclis'e girmek bizim için sadece bir araçtır. Partimizi işgal etmiş bunca şahsiyetsiz pislik Meclis'e girse ne olur, girmese ne olur… Meclis, Türk Milletine ters düşen, vatanımızı bölen bir yasa çıkarmaya kalkıştığında, bizim umudumuz zaten bu şahsiyetsiz vekiller değildir. Bizim umudumuz Bozkurtlarımızdır. Bizler 10.000 Bozkurt'umuzla Meclis'i basarız. Bakalım içimizdeki hainlerle, dışarıdaki hainler istemediğimiz bir yasayı çıkartabiliyorlar mı, tüm dünya görür o zaman?"

  "HAİNLERİN DEŞİFRESİ KOLAY BİR İŞ DEĞİL"

  Bu kasetlerin bir istihbarat çalışması olduğu yönündeki bir soruya ise Başbuğ Ülkücüleri, "Elbette, bu hainlerin deşifresi senin benim yapacağım kolay bir iş değildir. Bunun için hem Genel Merkez'den, teşkilatlardan destek gerekir. Hem de bu bilgileri belgeleyecek bir ekip çalışması gerekir. Unutmayın ki Bozkurtlar sadece Ocaklarımızdan çıkmaz. Türk olan her yerde, her kurumda Bozkurtlarımız vardır. Bozkurtlarımız bu işgale göz mü yumacaktı? Genel Merkez'imizdeki Bozkurtlarımız, teşkilatlardaki Bozkurtlarımızı sizler ne zannediyorsunuz… Tüm Ülküdaşlarımız, Partimizi işgal eden hainlerin gerçek yüzlerini ortaya çıkaran Bozkurtlarımıza, kahramanlara karşı şükran borçludur. Tabi ki her taraftayız. Teşkilatın en ücra köşesinden Bahçeli'nin Genel Merkez'deki katına kadar her yerde varız. Tabana da çok yakınız, Bahçeli'ye de yakınız. O kadar yakınız ki, isim vermek istemiyorum, utanıyorum bunu da söylemeyi ama Bahçeli'nin en yakın adamının ki neredeyse bunu da milletvekili yapacaktı, farklı cinsel tercihlerine kadar biliyoruz. Bunlar içimizdeki pislikler ve hainler. Bu hainler ve ahlaksızlar temizlenmedikçe, partimizin işgali bitmedikçe, dışarıdaki hainlerle uğraşmamız mümkün olabilir mi? Bir (homoseksüel) gazeteci çıkmış mevcutMHPyönetimini savunuyor. Dışarıdaki hainlerin niyeti Bozkurtlarımızın kuzulaştırılması değil midir Allah aşkına, size soruyorum. Medya niye bu kadar sahip çıkıyor Bahçeli'ye? Biraz düşünün. Çok mu sevdiklerinden, yoksa Ülkücü davayı ancak Bahçeli bitirebilir, BOP projesine ancak böyle düşük profilli biri engel olamaz, Bozkurtları ancak Bahçeli kuzulaştırabilir, yoksa bunu mu gördüklerinden?" karşılığını verdi.

  "TEKNİK BOYUTU KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİZ"

  Kasetlerin dış bağlantısı ve teknik konularına ilişkin bir soruya da Başbuğ Ülkücüleri, "Olayın teknik boyutu ile ilgili detaylı bilgi sahibi değilim. Arkadaşlar hallediyorlar. Yanlış şeyler söylemiş olmayayım. Ancak şunu biliyorum; isterseniz genel merkezden oturup videoları yükleyip kendinizi ABD'de, Avrupa'da, Afrika'da hatta Çin'deymiş gibi bile gösterebiliyorsunuz. Bildiğim teknik detay bu kadar doğrusu. Bir de Bahçeli ve ekibi, ayrıca herkesi tenzih ederim, ancak menfaatçi milletvekili adayları çıkıp da 'Bu işler içerden mi oluyor' diyecekler, 'Yanlış yoldaki Ülkücü arkadaşlarımız mı yapıyor' diyecekler. Diyebilirler mi böyle bir şey? Mümkün mü bu? Tabi ki hedefi dışarıdan göstereceksin ki saf, kandırılmış, uyutulmuş, kuzulaşmış arkadaşlar Bahçeli'nin arkasında dursunlar. Düşmanı dışarıda göstereceksin ki yaptığın pislikler konuşulmasın. Bizleri dışarıda gösterme çabaları, Bahçeli ve ekibinin kendilerini kurtarmaya, koltuklarını kurtarmaya matuf hedef şaşırtma amaçlı çabalarıdır." dedi.

  CİHAN

 2. #2
  Selametle... KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ Baktabul'un Çılgını KARLALESİ - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  9.263
  Blog Yazıları
  46
  Tecrübe Puanı
  107375010

  Tanımlı Ce: O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu

  Ben mi yanlış anladım, kaseti çekenler mi konuşmuş? Nasıl yüzleri kızarmadan açıklama yapabilmişler ki?

 3. #3
  Moderator Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice Baktabul'un Çılgını Kartalice - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  1.002
  Blog Yazıları
  50
  Tecrübe Puanı
  49123926

  Tanımlı Ce: O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu

  İnsanoğlu işte
  Ben bu konulardan hiç birşey anlamıyorum ya hadii neyse

 4. #4
  Onursal Üye tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 Baktabul'un Çılgını tonton68 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  Kıskanılanlar Bölgesi.
  Mesajlar
  3.393
  Blog Yazıları
  44
  Tecrübe Puanı
  92546725

  Tanımlı Ce: O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu

  Ağzı olan konuşuyor işte moda oldu kaset işi Türkiyede yazık ya birde kendilerini o kişilerin yerine koysunlar yaptıranlar ve yapanlar Utansın ama utanmazlar arkasında başka amaç var amaç uğruna yapılıyor.Paylaşım için Teşekkürler...

 5. #5
  Isınan Üye jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L Baktabul'un Çılgını jeL@L - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  25
  Tecrübe Puanı
  8445931

  Tanımlı Ce: O kasetlerini çekenler ilk kez konuştu

  Kasetlerden istedikleri sonucu alamayınca çevir kazı yanmasın yapıyorlar.Hepsi senaryonun parçaları millet artık bu tür oyunlara kanmıyor.Neyin ne amaçla yapıldığını çok iyi biliyor.Karşılarında koyun yok artık,bu tür oyunlar dünyanın her yerinde oynanıyor bakınız İMF başkanı.Dışardan müdahelerin sonu hüsran olmaya devam edecektir sadece zaman kazandırıyor onlara.

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-09-2011, 04:41
 2. Geleceklerimiz konuştu!
  By Reflex. in forum Galatasaray
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-18-2010, 18:20
 3. 'Doğudaki ÖSS sınavında kopya çekenler var. Bunu önleyin'
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-07-2010, 13:51
 4. Driwer bulmakta zorluk çekenler
  By KOSOVALI in forum Donanim
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 02-07-2009, 15:41
 5. Sabahları kalkmakta zorluk çekenler için...
  By HAKO in forum Ilginc Garip Enterasan Seyler
  Cevaplar: 9
  Son Mesaj: 05-02-2007, 16:13

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375