O fotoğrafın sırrı ortaya çıktı


"Başbakanımıza cep telefonumdaki resmi gösterip izah ettim, o da kabul edip onayladı"


01.06.2011,17:04:13


Genel seçimlerde partisi tarafından aday gösterilmeyen eski Devlet Bakanı ve Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen, partisininseçimçalışmalarına, üzerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın resminin bulunduğu, 'Türkiye hazır, hedef 2023' yazılı 30 metre büyüklüğündeki balonla destek verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Mersin'de yapacağı miting ve Süper Lig'e yükselen Mersin İdmanyurdu'nun şampiyonluk gecesine katılmak üzere Mersin'e gelen Tüzmen, partisinin seçim çalışmalarına destek vermeye devam ediyor. Tüzmen, kısa süreliğine binerek gazetecilere tanıttığı balon, daha sonra kent semalarında uçmaya başladı.

TOBB Genel Kurulu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a telefondan ne gösterdiğinin kamuoyu tarafından merak edildiğini ifade eden Tüzmen, 'O gün Başbakanımıza, 30 metre büyüklüğündeki dev balonla destek vereceğimi göstermiştim. Cep telefonumdaki resmi gösterip, izah ettim, o da kabul edip onayladı. Milletvekili adayı olup olmamam önemli değil. Ben partimin neferiyim, tabii ki destek vereceğim' dedi.

CİHAN