Sony Ericsson Facebook’ta Fotoğraf Yarışması düzenliyor. Cep telefonu ile fotoğraf çekip bunu yarışma sayfasına yükleyen kişiler arasında yapılacak oylamada en yüksek oyu alan 1 kişi Sony Ericsson Neo marka cep telefonu kazanacak.
Sony Ericsson tarafından facebook üzerinden düzenlenen yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamıyor. Ailenizin, sevdiklerinizin, çevrenizin veya yaşadığınız şehrin en çarpıcı fotoğrafını çekerek yarışmamıza katılın ve Sony Ericsson’dan yepyeni bir Xperia NEO kazanma şansı yakalayın.

Android dünyasının harika çocuğu Xperia NEO’ya sahip olmak ve yaz müjdenizi almak için yapmanız gereken tek şey cep telefonuyla çektiğiniz fotoğrafları https://www.facebook.com/SonyEricssonTurkiye
Adresindeki yarışma sayfasına göndermek. Fotoğrafların cep telefonuyla çekildiği doğruladıktan sonra, Facebook sayfası üzerinden ve jüri heyeti tarafından yapılacak oylama sonucunda en yüksek puanı alan katılımcımız, Sony Exmor-R sensörlü 8.1 megapiksel kamerasıyla fotoğraf üstadı 1 adet Xperia NEO kazanacak. “ Sanatımla ve telefonumla profesyonel fotoğraf makinelerine rakip olurum!” diyorsanız hiç vakit kaybetmeden Sony Ericsson Türkiye Facebook sayfasından yarışmaya katılabilirsiniz.

Yarışmaya son katılım tarihi 14 Ağustos 2011 Yüklenen fotoğraflar arasından yapılacak değerlendirme sonucu ve kazanan talihli 15-22 Ağustos 2011 tarihleri arasında açıklanacak.
Bol şanslar((((: