Değerli Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Kalamış'ta yaşamakta olan mülteci kardeşlerimizin acil sorunlarını gündeme getiriyor ve bunlara sizlerle birlikte çözüm arıyoruz. Bu kampın sorunlarına kalıcı çözümler bulununcaya kadar tespit ettiğimiz veya bize bildirilen konularda çözüm arayışımız devam edecek olup sizlerin maddi ve manevi desteklerinizi istemeye devam edeceğiz.Yapabileceğimiz en ufak şeylerin bile mülteci kardeşlerimiz açısından çok değerli olduğunu ve dualarında bizlerede yer verdiklerini bilmenizi isteriz. Mülteci kardeşlerimiz özel olarak, kış şartlarının iyice ağırlaştığı bu günlerde elektrikli ısıtıcı almak suretiyle ısınma ihtiyacına çözüm bulan sizlere selamlarını ve dualarını iletmemizi istediler bizlerden. Allah hayırlarınızı kabul ve daim eylesin.

Yaklaşık 3 ay önce sizlerin desteklerinizle kampın ihtiyacı olan 87 adet mutfak tüpünü alarak teslim etmiştik. Alınan tüplerin bitmek üzere olduğu ve 2 hafta içersinde kampta kullanılabilir tüp kalmayacağı kamp sorumlusu arkadaşımız tarafından bizlere bildirilmiştir. Bu sorunun çözümüne yönelik çalışmamız başlamış olup bu ay sonuna kadar ihtiyaç kadar tüpü alıp kampa teslim etmeyi planlamaktayız. Bir tüp bedeli 50 TL olup, yardımcı olmak isteyen arkadaşların kaç adet alabileceklerini tarafımıza bildirmelerini rica ederiz.

Kampta acil ihtiyaç olarak belirlenen diğer husus ise bebek bezi ve mamasıdır. Bu konuda da sizlerin yardım ve destekleriniz beklemekteyiz.

İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

İRT. TLF: Daha sonra yazılacak. Yardımlar Resmileştirilecek. Şimdilik düşüncelerinizi almak isteriz. Facebookta da bu konumuzu paylaşırsanız seviniriz. Bu site gibi bir kaç sağlam siteden güç alıp, birçok kişiye ulaşmak gibi bir düşüncemiz var. Alınan tepkiye göre sizlerle bağlantı kurulacak.