keşke demeye gerek yok Allah azze ve celle için bunlar hiç bir şey o dilesin yeterki.
şimdi dersiniz ki her şeyide hep Allaha bağlıyorsunuz biraz da mantığa sığsın
yüce Mevlamız bunu bize Süleyman (a.s) kıssasında söylemiş taaaaa o zamanlarda böyle bir ilimin oldugunun Yüce kitabımız Kuran-ı kerimiyle yol gösteriyor böyle bir şey var ey kullarım bunu da keşfedin bundan eskilere gitmeye gerek yok 100 sene evvel cep telefonundan bahsetselerdi acaba dedelerimiz bize ne derdi ?
ama şimdi ben burdayım almanyadaki akrabamla anında görüşüyorum....
biraz daha irdeleyelim canlı yayın anında bize ulaşılabiliniyor şimdilerde ne popiler? 3g! şimdi bana diyebilirmisiniz ilerde böyle bir şeyin olamayacağını?
amma bu gün amma yarın orasını ALLAH (CC.) bilir. zamanı geldimi bir kul çıkar derki ben ışınlamayı buldum eyyyy millet aynı edisonun ışığı buldugu gibi........

Mesela Allahın Peygamberleri için böyle bir sorun yok Allah onlara bu şekilde iltifat buyurmuş bunun adına da mucize diyoruz mesela (Peygamber efendimizin Miraca çıkması)
Allahın birde nazlı velii kulları vardır Peygamber mirascıları onlarada Yüce Mevlamız iltifat etmiş (Mesela Ahmed bedevi hazretleri her gün vakit namazlarını gider Kabeii şerifte eda edermiş) buna ne diyoruz KERAMET........

vesselam......