Televizyondaki ‘İki Gönül Bir Olunca’ yarışmasında evlenen Muradiye Gürtunca, evinin bir odasını Muharrem Mızıkçı’ya kiraladı. Cinnet getiren yürüme engelli Mızıkçı, Gürtunca’yı vurup intihar etti


GELİNİM Olur Musun programında ünlenen ve trajediye dönen hayatı aşırı dozda uyuşturucuyla son bulan Ata ve bir dönem popüler olan pek çok yarışmacıdan sonra, İki Gönül Bir Olunca programıyla tanınan Muradiye’nin rüyası mutlu bitmedi. Yarışmada evlendikten sonra boşanan Muradiye Gürtunca, kiracı olarak oturduğu evinin camına kiralık oda ilanı astı. Bunu gören yürüme engelli Muharrem Mızıkçı emlak işiyle uğraşan kadın ile konuştu.

BAŞINDAN VURULDU ÖLMEDİ

AnlaŞan Gürtunca ve Mızıkçı birlikte yaşamaya başladı. Ancak dün öğlen saatlerinde evden silah sesleri yükseldi. Komşular polise haber verdi. İbrahim Çavuş Mahallesi’ne gelen ekipler apartmanın önünde başından vurulan Muradiye Gürtunca ile karşılaştı. Kanlar içindeki kadın hastaneye kaldırıldı. Eve giren polis, elinde kurusıkıdan bozma silah olan Muharrem Mızıkçı’nın cesediyle karşılaştı. Cinnet getiren Mızıkçı’nın Gürtunca’yı öldürmek için başından vurduğu daha sonra aynı silahla intihar ettiği ortaya çıktı. Muradiye Gürtunca hayati tehlikeyi atlatabilirse olayın kesin nedeni belirlenecek.


STAR.COM