Köpük eğlencesi ölüm saçtı
23 Temmuz 2008 Çarşamba 13:04
Antalya'da köpük partisi felaketle bitti. 2'si turist üç kişi elektrik akımına kapılarak can verdi. Olaya neden olan kişi gözaltında.

Antalya'daki bir otelde, köpük partisi sırasında köpük sıkma makinesinin elektrik kaçırması sonucu akıma kapılan 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Öldüren eğlence Kundu'daki beş yıldızlı bir otelde meydana geldi. Otel Müdürü Mehmet Yılmaz'ın verdiği bilgiye göre bir şirketin üslendiği köpük partisi sırasında, köpük sıkma aletini kullanan operatör dengesini kaybederek düştü. Onunla birlikte köpük sıkma aleti de düştü ve elektrik kaçağı oluştu.

O sırada köpüklerin içinde eğlenen 2 İsrailli kardeş ile bir Türk animatör yaşamını yitirdi. Cesetleri morga kaldırılan İsrailli turistlerin kimlikleri tespit edildi.

Açıklanan isimler İsrail uyruklu 18 yaşındaki Nır Hakim ile kardeşi 14 yaşındaki Shay Hakim ve Türk animasyon görevlisi 20 yaşındaki Fikret Şakacı şeklinde oldu...

Hastaneye kaldırılan yaralılardan biri turist Lanin Gorin, diğeri ise köpük aletini kullanan operatör Tuncay Duran'dı. Bu iki kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu ve taburcu edildikleri haberi geldi.

Tuncay Duran, taburcu olduktan sonra jandarma tarafından gözaltına alındı. Savcılıkta olayla ilgili soruşturma başlattı.


Haber Kaynağı: