Erdoğan ailesi Rixos'ta tatilde
10 Ağustos 2008 Pazar 18:29
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Bodrum Rixos Otel'de ortaya çıktı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Bodrum Rixos Otel'de ortaya çıktı. Bir süredir ortada gözükmeyen Erdoğan görüntülendi.
Cumartesi günü saat 01.30'da Bodrum'a gelen Erdoğan ve ailesi hafta başında Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın iki gün kaldığı villaya yerleşti. Ancak Başbakan için villada bazı değişiklikler yapıldı. Erdoğan ailesinin görüntülenmemesi için villanın çevresine tül perde çekildi. Bahçesinde bir büyük bir de çocuk havuzu bulunduğu öğrenilen villanın tül perdeler nedeniyle sadece ikinci katındaki verandası açıkta kaldı.

İki gün boyunca hiç görülmeyen Başbakan Erdoğan, saat 15.30'ta ‘Ata’ uçağının Bodrum Havaalanı'ndan Ankara'ya boş dönmesi ve Rixos Otel'in bulunduğu koydan Sahil Güvenlik ve Gümrük Muhafaza botlarının çekilmesinin ardından, kaldığı villanın balkonuna çıktı. Gri tişört ve lacivert şort giyen Erdoğan, saat 17.00 sıralarında ikinci kattaki verandada gezindi.
Başbakan Erdoğan burada yaklaşık yarım saat kaldı ve koyda jetski, sörf yapanları izledi. Zaman zaman Emine Erdoğan'ın da verandaya çıktığı, telefonla konuştuğu gözlendi.


internethaber