Evli bakanın çapkınlık belgesi

Ankara AK Parti'li bir bakana ait çok belgeyi konuşuyor. İddiaya göre bu bakan 20 kez hacca gitmiş ve bir hayli çapkın!


Ergenekon davasından tutuklu bulunan SESAR Araştırma Şirketinin sahibi İsmail Yıldız’ın evinde bulunan bir belgede, AK Parti hükümetinde görev alan ve 20 kez hacca giden bir bakanın çapkınlıkları yer aldı. İddiaya göre bakanın biri TV muhabiri, diğeri de TBMM’de görevli iki sevgilisi var.
Ergenekon davasından tutuklu bulunan SESAR Araştırma Şirketinin sahibi İsmail Yıldız’ın evinde bulunan bir belgede, AK Parti hükümetinde görev alan ve 20 kez hacca giden, bir bakanın çapkınlıkları da yer aldı.

Gazeteport'un iddiasına göre bakanın biri eski TV muhabiri, diğeri de TBMM’de görevli iki sevgilisi var. Bakan, Bodrum’da yakın arkadaşı olan bir otel sahibi aracılığıyla tanıştığı sanatçılarla da gönül eğlendiriyor.. Ankara’da ise bir galeri sahibi bakanı üniversiteli kızlarla buluşturuyor…

Ergenekon davasının ek klasörleri arasında yer alan ve 34. klasöre aynen eklenen bilgisayar çıktısında, AK Parti hükümetinde yer alan bakanın sevgililerinin isimleri ve meslekleri, hangi otelde kimlerle buluştuğu ve bazı iş adamları ve danışmanları ile hangi çevrelerden kızlarla tanışıp gönül eğlendirdiği yazıyor. Belgedeki bu detaylar şöyle:

- Bugüne kadar 20 kez hacca giden bakan, resmi statüde olmayan ve aynı zamanda Ankara’da oto galerisi bulunan danışmanı aracılığı ile zengin çevrelerden ve üniversite çevrelerinden genç bayanlar ile tanışmaktadır.

- Bakan eski TV muhabirlerinden B. İle üç yıldır birliktedir.

- Sırdaşı S, Bodrum’daki otelinde sanatçılar ile bakanı tanıştırmakta, bir araya gelmesini temin etmektedir.

- TBMM’de amir olan bayan S. ile 4 yıldır birliktedir. Bu bayan terfi edecek ya da tayin olacak bayan personel ile de bakanı tanıştırmaktadır.
SESAR Başkanı İsmail Yıldız, Ergenekon kapsamında Terör Örgütüne Üye Olma, Askeri İtaatsizliğe Teşvik, Devletin Güvenliğine İlişkin Belgeleri Temin etmek, Kişisel Verileri Kaydetme gibi suçlardan tutuklanmıştı. Yıldız’ın evinde 2003 yılında AK Parti'ye danışmanlık hizmeti verdiğine ilişkin bir fatura da bulunmuştu. 13 Haziran 2003 tarihli Melih Gökçek adına düzenlenmiş 354 milyarlık faturada, SESAR (Siyasi Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Strateji Geliştirme Merkezi) aracılığıyla AKP’ye danışmanlık hizmeti verildiği belirtiliyordu.
kaynak:internethaber