BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ... 8. KATTAN ANNESİNİN ÖNÜNE DÜŞÜP ÖLDÜ!

Osmaniye'de 8. kattaki evlerinin balkonunda oynayan 3 yaşındaki bir kız çocuğu, bakkaldan eve dönen annesinin önüne düşerek hayatını kaybetti.
29 Ağustos 2008 Cuma 18:52


ALİ CELAL KAYMAK OSMANİYE - Sinir krizi geçiren anne ile olayı görerek baygınlık geçiren temizlik işçisine sağlık ekipleri müdahale etti. Akyar Caddesi üzerindeki 75. Yıl Apartmanı'nın 8. katında oturan 2 çocuk annesi Hatice Konur, bakkala gitmek üzere evden ayrıldı.

Evde yalnız kalan iki kardeşten 3 yaşındaki Hilal, balkona çıktı. Anne Hatice Konur bakkaldan dönerken, küçük Hilal, balkondan düşerek beton zemine çakıldı.

Kızının birden önüne düşmesi ile şoka giren anne baygınlık geçirdi. Çevrede bulunanların olayı haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibi ilk müdahaleyi yaptığı anneyi ambulansa alarak sakinleştirmeye çalıştı.

Bu arada, küçük kızın düşmesi esnasında kaldırımı süpüren bir temizlik işçisine de sinir krizi geçirmesi sonucu sağlık ekibi tarafından müdahale edildi.

Bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışan baba Hasan Konur ise haberi alır almaz olay yerine geldi.

Yerde üzeri örtülü kızının cesedini gören baba da sinir krizleri geçirdi. Baba Hasan Konur polis ekipleri ve komşuları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Bu arada, olay yerinde toplanan kalabalıktan bazı vatandaşlar da savcının incelemesi için küçük kızın cesedinin uzun süre yerde bırakılmasına tepki gösterdiler.

kaynak:habervitrini.com