Sisi'nin sevgilisi karakutu çıktı
21 Eylül 2008 Pazar 10:40
Sisi'nin şantaj kasetleri, kendisiyle birlikte gözaltına alınan sevgilisi Tolga Sarıoğlu'nda çıktı. Polis Sisi'nin sevgilisini 'karakutu' olarak görüyor.


Operasyon kapsamında gözaltına alınan Sisi lakaplı Seyhan Soylu'nun sevgilisi olduğu belirlenen Tolga Sarıoğlu da gözaltına alındığı öğrenildi.

Sarıoğlu’nun Sisi’nin özel eşyalarını ve gizli belgelerini saklamakla suçlandığı ileri sürüldü.
ÖRGÜTÜN "KARA KUTU"SU SİSİ'NİN SEVGİLİSİ

Hiç şüphesiz yakalananlar arasında en önemli isimlerden biri Tolga Sarıoğlu, hem Sisi’nin sevgilisi hem de “Kara Kutusu” olması nedeniyle polis onun üzerinde çok duruyor. Çünkü Sisi'nin özel eşyalarının ve gizli evraklarının Tolga Sarıoğlu tarafından saklanıldığı iddia ediliyor.

ŞANTAJ CD'LERİ SEVGİLİDE

Sisi’nin çektiği çıplak görüntüler ve şantaj yaptıkları çok önemli kişilerin isim ve kasetleri bu zanlıda bulunduğu ileri sürülüyor. Polis bu kasetler sayesinde, kimlere şantaj yapılarak, devletin hangi gizli bilgilerine ulaştıklarını araştırıyor. Polise göre Sarıoğlu’nun konuşması örgütün deşifre edilmesi için büyük önem taşıyor.
NURSELİ İDİZ'İN BASIN DANIŞMANI

Seyhan Soylu'nun son projesi olan 'Cumhuriyet Kadınları'nın yapımcısı olan Tolga Sarıoğlu'nun magazin muhabirliği dönemi çok renkli. Kaya Çilingiroğlu tarafından sevgilisi ile birlikte yakalandığı haberini yaptığı için dövülen Sarıoğlu'nun adı ünlü olmadan önce manken Aysu Baceoğlu'nu kaçırdığı gelen bilgiler arasında.
kaynak.internethaber