Korkunç Dışkılı İntikam Ağır OlduKöylüye kızan öfkeli kadın dışkılı intikama başvurdu. Üstüne de muhtarın 'ölümcül' yöntemi eklenince köy halkı ağır bir fatura ödedi..
Adıyaman’da trajikomik bir olay yaşandı. İlginç olay Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine bağlı Hamzalar köyünde meydana geldi.

İddiaya göre, köylülerin şebeke suyunu bahçe sulamada kullanmasından dolayı Peride S.’nin tepede bulunan evine su ulaşamıyordu.

Suyu evinden uzak çeşmeden almak zorunda kalan Peride S. bu duruma çok sinirleniyordu. Öfkeli kadın intikam olarak köyün su deposuna inek dışkısı attı.

Peride S.’nin depoya hayvan dışkısı attığını öğrenen köy muhtarı Kadir Geliç, suya bulaşan dışkıdaki mikropları etkisiz hale getirmek amacıyla köyün içme suyu ihtiyacını karşılayan depoya aşırı miktarda ilaç attı.

Muhtar İlaçlamayı Kendi Başına Yapmaya Kalkınca…

Geliç, mikrobun yayılmasını engellemek için herhangi bir yetkiliye danışmadan su deposunu ilaçlamaya kalkınca olanlar oldu. Suyu ilaçladığını da köylüye duyurmayan muhtarın bu tavrı tüm köyün hastanelik olmasına sebep oldu.

İlaçlama ve hayvan dışkısından haberdar olmayan köylüler zehirli suyu içince hastanelik oldu. Sudan içenlerin ateş, halsizlik ve ishal şikayetiyle doktora başvurmasıyla gerçek ortaya çıktı.

Olayın duyulması üzerine köylüler dışkıyı su deposuna atan kadınla kavga etti. Şikayet üzerine duruma el koyan jandarma olayla ilgili inceleme başlatırken, içtikleri ilaçlı sudan rahatsızlanan köy halkı tedavi altına alındı.

aktifhaber