NE RÜŞVETİ KARDEŞİM


CHP'li Başkan'ın O İT 100 MİLYAR RÜŞVET GETİRECEK dediği Tavacı Recep konuştu.Çankaya Belediye Başkanı'nın rüşvet kasetinde 'it' diye hakaret ettiği Tavacı Recep Usta iddiaları yalanladı. Recep Budak, 100-150 milyarlık rüşvetle ilgili iddiaları basından öğrendiğini söyledi. Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz'ın kasette kendisine hakaret ettiğini anlatan Budak, "Kimseye rüşvet vermedim. Hakkımı yargıda arayacağım" dedi.

TAVACI USTA DAVACI
CHP'li Eryılmaz'ın ses kaydı, Ankara'nın tadını kaçırdı! Eryılmaz'ın kayıtta 'it' diye hakaret ettiği ve rüşvet verdiğini öne sürdüğü Tavacı Recep Usta, 'İddialar yalan. Davacıyım' dedi....

Türkiye, Ankara'dan gelen "ses kaydıyla" çalkalanıyor...
CHP Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz'ın ortaya çıkan gizli ses kaydı, damak tadının ünlü bir ismini de söz konusu tartışmaların içine çekti. İşte o konuşmalar..

Cumhuriyet Halk Partisi'nde şok etkisi yaratan ses kaydında Eryılmaz'ın, CHP'li Meclis üyelerine rüşvet vermekle suçladığı Tavacı Recep Usta'nın sahibi Recep Budak, iddiaları yalanladı. Gündeme bomba gibi düşen ses kaydında Muzaffer Eryılmaz, Tavacı Recep Usta için "Buradaki yamyamları doyurmak, para bulmak için 50 takla atıyorum. Ne o, Tavacı Recep Usta diye bir it var. Ondan 100-150 milyar rüşvet getirecekler.
Belediye Meclis üyelerine verilecek. 2 ay daha kapatmıyoruz" diyordu.

'KİMSEYE RÜŞVET VERMEDİM'
Diyarbakır, Ankara ve İstanbul'da restoranları bulunan Diyarbakırlı Recep Usta'nın sahibi Budak, Eryılmaz'ın kendisine yönelik sözlerini basından öğrendiğini söyledi. CHP'li Eryılmaz'ın kendisine hakaret ettiğine dikkat çeken Budak, "Kimseye rüşvet vermedim. Böyle bir şey yok. Eryılmaz, hakkımda kişisel hakarette bulunmuş. Hakkımı savunacağım. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra yasal yollara başvuracağız" dedi. Bu arada Budak, siyasilere yakınlığı ile de tanınıyor.


ensonhaber