Baykal nikah şahitliği yaptı


CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, nikah şahitliği yaptı.
Kumluca Ziraat Odası Başkanı Zeki Öztürk'ün oğlu Serkan Öztürk ile iş adamı Osman Acar'ın kızı Eda Acar'ın Finike'ye bağlı Sahilkent Belediye binası önünde gerçekleştirilen düğünlerinde nikahı, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya kıydı.

Nikah töreninde gelin Eda Acar'ın şahitliğini CHP Genel Başkanı Baykal, damat Serkan Öztürk'ün şahitliğini ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay yaptı.Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, nikahı kıydıktan sonra evlilik cüzdanını genç çifte teslim etmeleri için Baykal'a verdi.

Baykal, yaptığı kısa konuşmada, hayatın acı ve tatlı tüm anlarında, birlikte her türlü zorluğa göğüs germek için çıkılan bu yolda her insanın mutlu olmayı hak ettiğini söyledi. Baykal, daha sonra genç çifte vermek üzere evlilik cüzdanını Tunca Toskay'a uzattı. Toskay da mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını damat Serkan Öztürk'e verdi.

Baykal ile Toskay, genç çift ve aileleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Nikah törenine, CHP Antalya Milletvekili Osman Kaptan, CHP ve MHP'nin il başkanları ve davetliler katıldı.

Nikah töreninin ardından Baykal, Hasyurt Beldesi'nde, parti üyesi Ekrem Arslan'ın kızı Fitnat Arslan'ın nişan törenine katılarak kurdeleyi kesti.

Baykal, genç nişanlılara mutluluklar diledikten sonra ilçeden ayrıldı.

ensonhaber