Saman balyalarının yanmasından küçük kızı sorumlu tuttular. İki kadın akla hayale gelmeyecek bir vahşete imza attı.
Bir akrabalarının 5 yaşındaki kızını boğarak öldüren Türkan ve Fatma Köylü'nün daha sonra 13 yaşındaki iki yeğenlerini, cesede tecavüze zorladığı iddia edildi..

Sabah gazetesinin haberine göre Adana'nın Karataş ilçesi Sirkenli köyünde haziran ayında saman balyalarının bağlandığı iple boğularak tecavüz edildikten sonra öldürülen 5 yaşındaki Berivan'ın katil zanlıları önceki gün yakalandı.

SAMAN BALYALARININ YANMASINDAN SORUMLU TUTTULAR

Saman balyalarının yanmasından küçük kızın ailesini sorumlu tutan Fatma Köylü (55) ve Türkan Köylü'nün (39), intikam için küçük Berivan'ı elleriyle boğarak öldürüp, daha sonra yeğenlerine tecavüz ettirdiği ortaya çıktı. Zanlılar tutuklandı.

ŞÜPHELİNİN DNA'SI TUTTU

17 Haziran'da meydana gelen olayı aydınlatmak için şüpheli görülen 30 kişinin kan, kıl ve doku örnekleri Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Daire Başkanlığı'na gönderildi. Şüphelilerden 13 yaşındaki S.K.'nın DNA'sı, Berivan'dan alınan örneklerle uyuştu.

TECACÜZ ETMESİ İÇİN TAHRİK ETMİŞ

Gözaltına alınan S.K. Berivan'ı öldürmediğini, tecavüz ettiğini ve bunu yapması için Türkan ile Fatma Köylü'nün kendisini zorladığını itiraf etti. Berivan kaybolduğu gün Türkan Köylü'nün oğlu ile birlikte köyde dolaştığını söyleyen S.K. ifadesinde şunları söyledi: "Ahırdan çıkan Türkan Köylü beni içeri çağırdı. Berivan yerde yatıyordu. Beni 'Tecavüz edeceksin. Yoksa senin öldürdüğünü söyleriz' diye tehdit ettiler. Türkan Köylü göğüslerini açıp beni tahrik etti. Benden önce R.M.K. de tecavüz etmişti."

BAŞSAĞLIĞINA GELMİŞLER

Gözyaşı döken acılı anne, "Bir akraba bunu nasıl yapar. Utanmadan bir de başsağlığı ziyaretine geldiler. Küçücük yavruma nasıl kıydınız. Bir balya saman için yavrumu benden aldınız" diye tepki gösterdi.

Kaynak : İnternetHaber