MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli'nin hükümete ağır eleştirileri var.
MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli'nin hükümete ağır eleştirileri var. MHP olarak Türkiye'nin bir ve bütün olarak korumaya yemin etkmiş bir siyasi anlayışının temsilcileriyiz. Bunu bir varlık sebebi olarak ve kutlu bir vatan görevi olarak düşünüyoruz.
Verilecek toprağımızın, vazgeçilecek insanımızın olmadığını sürekli ifade ettik. Bunun en küçük iması bile vatana ihanettir.
Ne yazıkki bu duruşumuzdan nasibini alamayan temsilcilerin mecliste yer alması çok büyük bir
AK Parti adına yaptığı açıklamarı yüce Meclis'e gavur dağından öteye geçilmesi gerekir sözleri bölücü örgütün nereye ulaştığını açıkça göstermektedir. Bu zırvaların sahibi olan zat, ne maksatla hatırlatma cüreti göstermektedir. Bahsettiği bu sanal hattı açıklamakla neyi amaçlamaktadır. Bu soruya verilen namuslu cevap herşeyi ortaya çıkaracaktır. Bizim sorguladığımız husus, Gavir Dağı ile Sivas arasındaki çizdiği o hat, Barzani'nin PKK'nın çizdiği hattır.
Bu zihniyet en az PKK kadar bölücü ve o kadar ihanet içindedir. Kendisine milletvekili olarak adlandıran bu zat, bölücülüğü savunmaktadır.
(Bahçeli grupta, ilgili haritayı gösterdi. Milletvekilleri Bahçeli'yi ayakta alkışlıyor)
40 yıllık bir siyasi parti olarak bize, siz mi yol göstereceksiniz. Biz oynanan oyunun farkındayız. Bu bize ve vatan evlatlarına yapılmış en büyük ihanettir. Şimdi değil ancak yarın mutlaka bunun karşılığını vereceğiz.


Kaynak : İnternetHaber