APO'nun HASTASI 5 milyon insanımız var


Genelkurmay'ın yerinde olsam ÖCALAN'IN HÜCRESİNE PLAZMA KURDURURUM.Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, dün Büyükşehir Belediyesi Konukevi önünde bir grup DTP’li milletvekili ve belediye başkanıyla yaptığı basın açıklamasındaki sözleri ile ilgili DTP Genel Başkanı Ahmet Türk hakkında inceleme başlatılmasını kararlaştırdı.
Radikal yazarı Perihan Mağden de bugünkü köşesine bu konuyu taşıdı. vE Ahmet Türk'e sahip çıktı. "Derhal düştü haber: “Diyarbakır Başsavcılığı Ahmet Türk’ün konuşması için inceleme başlattı.” Buyrun, burdan başlatın! “Her şehit için bir DTP’li öldürülmeli’, ırkçı, cinayete/şiddete davet edici lafını İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ sınırları içinde telakki eden Yüce Türk Adaleti, Türk’ün laflarını es geçmeyecekti pek tabiidir ki.

FAŞİST GAZETELER ÇARPITTI
Değerlendirecektir. Latan ya da açık faşist gazeteler/siteler, Cengâver Medyalamamız yani, Ahmet Türk’ün konuşmasını çarpa çarpa çarpıtıp şöyle anonslamakta (hiçbir) sakınca görmediler: “PKK eşi görülmemiş siyasi, sosyal ve kültürel bir soykırım sonucunda doğdu.” diyerek Ahmet Türk'e sahip çıktı.

VURUN DTP'YE
Ben bu lafa, Türk’ün bu tespitine katılıyorum katılmasına da, söylediklerinin BİR ZAHMET TAMAMINI arandığımızda şu dizinle karşılaşıyoruz: “1980 Askeri Darbesi hem Kürt halkı için, hem de bütün Türkiye için eşi benzeri görülmemiş siyasi, sosyal ve kültürel soykırıma neden oldu.”
Şimdi siz alın: azaltın, çarpın, çırpın ‘SOYKIRIMA KADAR VARDIRTTI’. ‘BİR SOYKIRIM DEMEDİĞİ KALMIŞTI’ vari başlıklarla, Vurun DTP’ye! yapın bu ortamda.
BEKÇİ MURTAZALIĞA DEVAM
Bu ortalamada. Sizin ortalamanız: düşük. Sizin vazifeniz: bu. Sizin vazifeniz: yangına körükle gitmek. Sizin vazifeniz: SÖZDE SOYKIRIM vari dallama/ne idüğü belirsiz tanımlamalarla Resmi Tarih’in Bekçi Murtaza’sı rolünden öldür Allah, taviz vermemek. Bekçi Murtaza’lık ‘rolü’ elinizden alınırsa cascavlak kalırsınız zira; kadük beyinleriniz, kıymeti kendinden menkul/temcit pilavı kıvamında ‘okumalarınız’ (okumamalarınız?), Bulgaristan’dan başlayarak hükmü olmayan kariyerleriniz / ağırlanmışlıklarınızla: ortada. Ortalamada. Onun için: Bekçi Murtaza’lığa devam!

NE DİYOR AHMET TÜRK?
“Abdullah Öcalan’a hücrede kalmasına rağmen hücre cezası verildi” diyor.
“2008 yılının başında saçları zorla kazıtıldı. Bugün ise yönelimler fiziksel şiddet boyutuna çıkarılmıştır. Bir sonraki adım ne olacak? Saldırıyı yapan bir görevlinin de belirttiği gibi ÖLÜM MÜ?” diyor Ahmet Türk.
“Abdullah Öcalan’a dönük geliştirilen her türlü politikanın Kürt halkına yönelik olduğunu, ordaki en ufak onur kırıcı, irade kırıcı uygulamanın Kürtlerin onur ve iradelerini kırmaya yönelik olduğunu hepimiz biliyoruz, görüyoruz” diyor Ahmet Türk.

BEN DE ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM
Öcalan’a yapılan uygulamaları “GAYRİ İNSANİ, GAYRİ AHLAKİ, GAYRİ HUKUKİ bulduğunu” söylüyor ki, ben de aynı Ahmet Türk gibi Öcalan’ın hapishane koşullarını gayri insani, gayri ahlaki ve gayri hukuki buluyorum.

ÖCALAN HASTASI BEŞ MİLYON İNSANIMIZ VAR
Abdullah Öcalan’ı beğenirsiniz, Abdullah Öcalan’ı beğenmezsiniz.
Bu memlekette Öcalan’ın MEFTUNU OLAN/HASTASI OLAN/Öcalan’ı LİDERİ BİLEN/ÖL DESE ÖLECEK OLAN en az, hakikaten abartmadan söylemeye gayret ediyorum EN AZ: BEŞ MİLYON insanımız var.
Bu sayıya bir de Kürt Hareketi’ne sempatisi olanları, yakınlığı olanları, yatkınlığı bulunanları katın. Ya da katmayın. Keyfiniz bilir.

ÖCALAN'IN HÜCRESİNE PLAZMA KURDURURUM
Sen yapma doğru dürüst okumanı. Alma gereken tedbirleri. Verme on yıllardır esirgediğin hakları. İnat et! Israr et! Başarısızlığını azıcık yüzüne vuranları tehdit et!
Al elâlemin çocuklarını, Allah’ın kuzucuklarını: at ateşe! Fırlat ölüme!
Abdullah Öcalan’ın televizyon seyredebilmesi, 3 çocuğun hayatını kurtaracaksa; ben plazma televizyon kurdururum hücresine arkadaş.
Abdullah Öcalan’ın istediği gibi bir yatakta yatması, istediği gazeteyi okuması, görüş saatlerinin zırt pırt budanmaması, 15 çocuğun hayatını bahşedip bir de üstüne memleketimde az biraz bahar havası estirecekse: veririm bütün gazeteleri, alırım ortopedik yatağı, görüş saatlerini keyfimce budamayı kendime hak görmem, göremem arkadaş.
İPLERİN GERİLMESİNİN ANLAMI NE
Ayrıca: müebbet yemiş bir mahkûmdur. İcabında Türkiye Cumhuriyeti’ne ‘her türlü yardıma hazır olduğunu’ beyan etmiş, uzlaşmacı tabiatlı bir şahıstır. Gidip 600 ASKERİN onun gardiyanı+bakıcısı+ahçısı+korumacısı olduğu bir adada; saçlarının ZORLA kestirilmesinin, saçma sapan cezalarla iplerin (uçlarında fakirimizin fukaramızın çocuklarının canlarının olduğu İPLERİN) gerilmesinin ANLAMI NEDİR?

ÖCALAN NEDEN ASKERİYENİN ELİNDE
Neden ASKERİ hapishanede Öcalan? Neden ASKERİYENİN elinde? Onlar mı gidip buldu? Aldı?
Askeriyenin elinde Bu Savaş cikletleşmedi mi? Uzadıkça uzamadı mı? Uzamıyor mu habire?
Askeriye’nin elindeki Öcalan; savaşın daha da uzayıp, daha da kanlı geçmesine vesile oluyor mu, olmuyor mu?

ASKER YARGI EL ELE
Şimdi tabii Ahmet Türk için; Yüce Türk Adaleti’nin Yalçınkafalardan (Mürekkep) Yüce Mekanizma’yı harekete geçirelim. Derhal.
DTP’nin kapatılma davası da Aynı Mekanizma’nın esaretinde.
“Asker+Yargı el ele.”
Kürt Memet’in başına gelenler: öyle böyle değil! Türkiye Askeriyesi’nin verdiği şehitlerin yüzde 26.8’i Kürt vatandaşlarımız- mış.
Türkiye Türk’lerindir- harbiden. Bu kokozlukla ve başka kıldan ince kılıçtan keskin, siyasi yanlışçılıkta bir numara yapışkan sloganlarımızla devam edeceğiz. Kısmetse.

ensonhaber