Krize çare vatandaşta


MHP Muğlam milletveikili ErgunMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun ve ilçe yöneticileri Muğla’nın Milas ilçesinde esnafları ziyaret etti.
Milas Sanayi Sitesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret eden MHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Ergun, ziyaretlerde esnafların sorunlarını dinledi.
Gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında açıklama yapan MHP Muğla Milletvekili Ergun, esnafın işlerin durdun olmadığı ancak buna karşılık piyasada para dönmediği yönündeki sıkıntılarını kendisine ilettiğini söyledi.
ÇARE VATANDAŞTA
Esnafların kriz ortamında hükümetten destek ve gerekli önlemleri almasını beklediğini belirten Ergun, “Esnafımız yaşanan son krizi ‘Hayatımızda karşılaştığımız en büyük kriz’ diye tanımdılar. Bu ziyaretlerde, ben de çarenin vatandaşın kendisinde olduğunu anlattım.
Sandık önlerine geldiğinde, oylarını çok iyi düşünerek kullanmalarını söyledim. Çiftçiye destek, esnafa ucuz kredi desteği vererek, ülkemizi düzlüğe çıkaracağız. Kalkınmanın adresi MHP’dir” dedi.
MHP SEÇİME HAZIR
Yerel seçime yönelik çalışmaların son hızla sürdüğüne dikkat çeken Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, “Partimize çok sayıda belediye başkanı aday adayı arkadaşımız başvurdu.
Arkadaşlarımızın hepsi birbirinden değerli. Biz bu arkadaşlarımızın hepsini çok seviyoruz, bizim için hepsi çok kıymetli. Zamanı geldiğinde, gerekli değerlendirmenin ardından adayımızı açıklayacağız.
Cenab-ı Allah’ın takdiri, halkımızın teveccühü ile Milas Belediyesi’ni kazanma gayreti içindeyiz” diye konuştu. (İHA)


ensonhaber