NİŞANLISINA KIZDI ÖLÜME ATLADI

Resmi büyütmek için tıklayın
Antakya'da Bir Bayan, Nişanlısı ile Tartışıp Kendini Devlet Su İşleri Tarafından Islah Çalışması İçin Yapılan Yaklaşık 5 Metre Yüksekliğindeki Duvarın Üzerinden Attı.
Antakya'da bir bayan, nişanlısı ile tartışıp kendini Devlet Su İşleri tarafından ıslah çalışması için yapılan yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki duvarın üzerinden attı. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıkların ve zedelenmelerin olduğu genç bayan, ölümden döndü. Halen Antakya Devlet Hastanesi yoğun bakımında tutulan genç bayanın durumu ciddiyetini koruyor. Edinilen bilgiye göre; ailevi sorunları da bulunan Meltem G.(18) dün gece nişanlısı ve yakınları ile tartıştı. Tartışmanın dozu artınca bunalıma giren Meltem G., Hasan Dere Sokaktaki Altınçay Deresine kendini atmak için koştu. Meltem'i durdurmak için peşine takılan yakınları ve çevre sakinleri durduramadı. Meltem G.'nin kendisini, kaynanasının evinin hemen karşısındaki 5 metre yüksekliğindeki bir duvardan Altınçay deresine atması çevre sakinlerini şoke etti.
Durumun polise bildirilmesiyle olay yerine ambulanslar ve itfaye ekipleri sevk edildi. Ölümü atlayan Meltem G.'yi dereden itfaiye ekipleri, polisler ve sağlık görevlileri sedyeye bağlayarak halatla çekerek çıkarttı. Vücudunda kırıklar olan Meltem G.'nin dereden halat yardımı ile çıkarılması esnasındaki çığlıkları Altınçay Deresini inletti. Bu sırada ablasını sedyede gören İsmail G.(14) fenalık geçirip bayıldı. Ambulans görevlileri Meltem G.'yi sedyeyle araca bindirirken polisler de fenalaşıp bayılan İsmail G.'yi polis otosuyla Antakya Devlet Hastanesine götürdü. Polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürürken Meltem G.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Kardeşi İsmail G. ise aynı gece yapılan tedavinin ardından hastaneden evine sevk edildi. (CİHAN)

(Cihan Haber Ajansı) 14.11.2008 17:03 [1536789]