Kamer Genç'in restoranı KAÇAK MI


Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in, Bursa Uludağ Yolu üzerinde bulunan restoranının kaçak olduğu iddia edildi.Büyükşehir Belediyesi'nce açılan dava sonucu Genç'in sahip olduğu restoranda, bugün bir bilirkişi heyeti incelemede bulundu.

TBMM'nde yaptığı muhalefet ile özellikle iktidar partisinin tepkisine neden olan Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç'in, Bursa'da Uludağ yolunda bulunan kafeterya ve restoran olarak kullanılan Çam 3 adlı işletmenin kaçak olduğu öne sürüldü. Büyükşehir Belediyesi'nce Bursa 3'ncü İdare Mahkemesi'ne kaçak binanın yıkılması için açılan davaya bugün, bilirkişinin işyerinde inceleme yapmasıyla devam edildi. Kamer Genç'in de geldiği bilirkişi incelemesinde mahkeme hakiminin yanı sıra Uludağ Üniversitesi'nce görevlendirilen 3 profesör de hazır bulundu. İnceleme sırasında, Kamer Genç'in, gayrimenkulun ve üzerindeki binanın dedesinden kaldığını, kaçak olmadığını söylediği öğrenildi.

Bu arada Kamer Genç'in binasının kaçak olup olmadığının bilirkişinin hazırlayıp mahkemeye sunacağı rapordan sonra netlik kazanacağı belirtildi. (Hürriyet)

ensonhaber