Cin çıkarma seansında ÖLÜM


Cin çıkarma seansı sırasında genç kızın ölümüne neden olduğu iddea edilen bir kişi adliyeye sevk edildiAdana’daki Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde tedavi görürken ailesi tarafından evine götürülen genç kızın "cin çıkarma işlemi" yaptığı sırada ölümüne neden olduğu iddia edilen 1 kişi adliyeye sevk edildi.
HASTANEDEN ÇIKARIP HOCAYA GÖTÜRDÜLER
Alınan bilgiye göre, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören Emrah Kaya (24), hastalara işkence yapıldığı yönündeki iddiaların ardından ailesi tarafından taburcu ettirilerek Antakya’nın Harbiye beldesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki evine götürüldü.

Kaya Ailesi, bir süre sonra, "cin çarptığını" iddia ettikleri kızlarını iyileştirmesi için akrabaları sözde hoca Abdullah Y’den yardım istedi.
Emrah Kaya, götürüldüğü sözde hoca ile odada yalnız bırakıldıktan sonra "cin çıkarma" işlemi yapılırken henüz belirlenemeyen nedenle hayatını kaybetti.
Genç kızın ölümünün yetkililere bildirilmesinin ardından olayla ilgili jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.
ÖLÜM NEDENİ OTOPSİ SONUCU BELLİ OLACAK
Olay yerine gelen Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan incelemede, vücudunda darp izlerine rastlanılan genç kızın cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Bu arada, "cin çıkarma" işlemi yapan sözde hoca Abdullah Y’nin ise sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildiği bildirildi.
Otopsinin ardından ailesine teslim edilen genç kızın cenazesi de Harbiye Şıh Yusuf mezarlığında defnedildi.

ensonhaber