TAÇ MAHAL'de aşk fotoğrafı


KAREYE GİRMEYE ÇALIŞAN BİR KİŞİ DAHA VARAŞK MABEDİNDE AŞK POZU
Kalabalık bir heyetle Hindistan çıkartması yapan Başbakan Erdoğan, resmi temasların tamamlanmasının ardından 'Aşk mabedi' olarak da bilinen Taç Mahal'i gezdi. Babür İmparatoru Şah Cihan'ın, çok sevdiği Mümtaz Mahal’in çocuğunu doğurduğu sırada vefat etmesinin anısına yaptırdığı Taç Mahal, bu özelliği nedeniyle aşk mabedi olarak da biliniyor. Bu nedenle, Hindistan'ı ziyaret eden çiftler Taç Mahal'i ziyaret ederek aşklarını ölümsüzleştiriyor.TAÇ MAHAL'DE AŞK POZU
KAlabalık bir heyet halinde Taç Mahal'i ziyaret eden Erdoğan çifti, burada baş başa pozlar vermeyi de ihmal etmedi. Geçtiğimiz yıl Hindistan'ı ziyaret eden Dışişleri Bakanı Ali Babacan da Taç MAhal önünde eşi Zeynep Babacan'la birlikte poz vermişti.

KAREYE GİREN EL
Erdoğanlar için evinde verdiği davetle gündemden düşmeyen AKP Milletvekili Nursuna Memecan da Başbakan'ın gezisine katıldı. Tac Mahal'de hatıra fotoğrafı çekilirken, Nursuna Memecan, Emine Erdoğan'ın elini tutarak aralarındaki samimiyetin ölümsüzleşmesini de sağlamış oldu.

Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler ve eşleriyle, geziye katılan milletvekilleri, iş adamları ile gazetecilerle Taç Mahal önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tac Mahal’in özel defterini imzaladı
Başbakan Erdoğan, Taç Mahal’in Özel Ziyaretçi Defteri’ni imzaladı. Erdoğan, daha sonra Taç Mahal’in ardından Agra Kalesi’ni de ziyaret etti.

ensonhaber