Çarçaf türban demeden rozet takıyorlar


İnsanların özgürlüğünün farkına vardılar. Çarşaflı, türbanlı demeden rozet takmaya başladılar.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, ''Partiler, insanların hürriyet ve özgürlüğünün farkına vardılar. Çarşaflı, türbanlı demeden rozet takmaya başladılar'' dedi.

Tanrıverdi, Manisa'nın Selendi ilçesinde, partisinin ilçe teşkilatınca düzenlenen bayramlaşma töreninde, ilçenin uzun yıllardan bu yana en verimli hizmeti AK Parti Hükümeti döneminde aldığını anlattı.

AK Parti'nin Türkiye genelinde önemli hizmetlerde bulunduğunu kaydeden Tanrıverdi, ''Bu kadar hizmet yaptık artık yeter diye düşünmüyoruz. Hizmetlerimiz her zaman devam edecektir'' diye konuştu.

Hüseyin Tanrıverdi, üniversitelerde başörtüsünün serbest bırakılmasını içeren anayasa değişikliği teklifinin, bazı siyasi partilerce eleştirildiğini hatırlatarak, ''MHP ve AK Parti'nin birleşip laikliğe darbe vuracakları düşüncesiyle yasanın iptali için mahkemeye gittiler. Ama şimdi görüyoruz ki partiler, insanların hürriyet ve özgürlüğünün farkına vardılar. Çarşaflı, türbanlı demeden rozet takmaya başladılar'' dedi.

Tanrıverdi, konuşmasının ardından partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Bayramlaşmaya, AK Parti Kula İlçe Başkanı Halil Erdil, Selendi Belediye Başkanı Mürsel Uçan ve vatandaşlar katıldı.


ensonhaber