Ergenekon'da bayram ziyareti


ADD Ergenekon davası sanıklarına ziyarete gitti.''Ergenekon'' davasının tutuklu sanığı iken sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen İşçi Partisi (İP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Ferit İlsever, Kurban Bayramı dolayısıyla bir grup tarafından evinde ziyaret edildi.

ERUYGUR'A ZİYARET
Türkiye Gençlik Birliği (TGB) ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) İstanbul Gençlik Kolları üyesi bir grup, ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen ADD Genel Başkanı emekli Orgeneral Şener Eruygur'u ziyaret etmek amacıyla tedavi gördüğü Haydarpaşa GATA'ya gitti.

Hastaneye giren, ancak tedavisi sürdüğü için Eruygur ile görüşemeyen grup adına açıklama yapan TGB Yönetim Kurulu üyesi Deniz Kel, Erugur'un en kısa sürede sağlığına kavuşmasını dilediklerini ifade etti.

Grupta yer alanlar, daha sonra ''Ergenekon'' davasının tukuklu sanığı iken sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen İP Genel Başkan Yardımcısı ve Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Ferit İlsever'in Kadıköy Moda'daki evine gitti.

Grup, İlsever ve ailesiyle bayramlaştıktan sonra evden ayrıldı. (AA)

ensonhaber