Şişli'de kumarhane basıldı


Gece yapılan baskınla 53 kişi gözaltına alındı.Şişli'de bir adreste kumar oynatıldığı ihbarını alan polis, 14'ü kadın, 53 kişiyi gözaltına aldı. Daha önce defalarca aynı gerekçeyle basılan adreste yapılan aramalarda 2 rulet masası, 10 black jack, çok sayıda oyun pulu ve oyun kağıdı ele geçirildi.
Asayiş Şube Müdürlüğü, Ahlak Büro Amirliği, Kumar Masası ekipleri, yaptıkları istihbarat çalışmaları neticesinde Şişi Likör Yanı Sokak, 1/A No'lu apartmanın bodrum katında kumar oynatıldığını tespit etti.
GECE BASKINI YAPILDI
Çok sayıda polisin katılımıyla, söz konusu adrese saat 02.00 sıralarında baskın yapıldı. İçerde yapılan aramalarda 2 rulet masası, 10 black jack, çok sayıda oyun pulu ve oyun kağıdı ele geçirildi.
Kumarhanenin işletmecisi olduğu belirlenen B.B. ile birlikte 14'ü kadın toplam 53 kişi gözaltına alındı.
Ele geçirilen kumar aletleri ve gözaltına alınanlar, polis araçlarıyla Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Burada şahıslara Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılacağı belirtildi.
İlçe ve ahlak polisince, daha önce onlarca kez basılan kumarhane önündeki lüks araçlar dikkat çekerken, polis, araçların müşterilere ait olduğunu söyledi. Ayrıca az miktarda ceza ödeyerek kurtulan işletmecinin, aynı adresi yeniden kumarhane olarak işletmesini engellemek için takibe alınacağı ifade edildi.

ensonhaber