PTT binasına molotoflu saldırı


Hakkari Yüksekova'da PTT binasına molotoflu saldırı düzenlendi.

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'ndeki PTT Şubesi'ne molotof kokteylli saldırı düzenlendi. Binada küçük hasara neden olan saldırıda hiçkimse yaralanmadı. Hakkari Valisi Ayhan Nasuybeyoğlu, binada önemli bir hasar bulunmadığını belirterek, güvenlik güçlerinin kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattığını söyledi.

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan PTT binasına bugün saat 21.30 sıralarında, bir molotof kokteyli atıldı. Şans eseri binanın yan duvarına isabet eden molotof kokteyli, binada küçük çaplı hasara yolaçtı. Her hangi bir ölen ve yaralananın olmadığı saldırının ardından saldırganlar karanlıktan faydalanarak kaçtı. Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, binada önemli bir hasarın meydana gelmedğini ve can kaybı ve yaralanan kimsenin olmadığını söyledi.

Vali Nasuhbeyoğlu, “Güvenlik güçlerimiz, kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlatmışlardır. Güvenlik güçlerimiz halkımızın huzur ve güvenliği için buradadır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir olaya mahal verilmeyecektir” dedi.

ensonhaber