Otobil'de finaller başladı

3 Ocak 2009
hurriyet.com.tr
.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;} Yılın En Beğenilen Otomobilleri Yarışması 'Otobil'de finaller başladı. Bu şansı kaçırmayın!

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN.....

Otobil’de 16 farklı segmentin her birinden en çok oy alan 3’er finalisti belirlemek için yapılan ilk tur oylama 24 Aralık’da sona erdi.
31 Aralık itibariyle, 16 segmentin her birinden sizin oylarınızla seçilmiş olan 3’er finalistten oluşan 48 araç, 2.tur oylamaya katılabilme hakkını kazanarak yarışmaya devam ediyor.
48 finalist arasından 16 birinciyi seçmek için 31 Aralık Çarşamba günü itibariyle oylarınızı kullanabilirsiniz.
Her Çarşamba Hürriyet Otoyaşam Gazetesi ve 4 Şubat’a kadar her gün www.hurriyet.com.tr, www.hurriyetoto.com sitelerinden adayları inceleyerek favori otomobillerinizi oylayabilir, yılın en beğenilen otomobillerini siz belirleyebilirsiniz.
NASIL AÇIKLANACAK?
Her hafta Hürriyet Otoyaşam Gazetesiyle birlikte, www.hurriyet.com.tr ve www.hurriyetoto.com sitelerinde yılın otomobili adayları segment segment açıklanacak. Her segmentte favori olan 3 otomobil için oy kullanılabilecek ve oylamalar sonucunda 31 Aralık’a kadar her segmentte 3'er otomobil finalist olarak belirlenecek. Türkiye'de yılın otomobilini belirlemede aday otomobilleri deneyecek jüri 23 Ocak’ta Autodrom’da toplanacak ve 16 segmentin her birinde 3 finalist otomobili (toplam 48 araç) deneyerek puanlayacaklar. Daha sonra otomobil severler 5 hafta boyunca finalist otomobiller için oy kullanabilecekler. Böylece 16 segmentte yılın en beğenilen 16 otomobili seçilecek. Mart ayında her segmentin birincisi Hürriyet Otoyaşam Gazete'sinde açıklanacak
OTOBİL'e her an katılıp muhteşem hediyeler kazanmak için siz de şansınızı denebilirsiniz.

hurriyet