Kreşte inanılmaz ölüm!9 yaşındaki Kaan gündüz bakımevinde inanılmaz bir kazaya kurban gitti. Montunu giymeye çalıştığı sırada hayatını kaybetti.
Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde bir kreşte elbisesini almak isterken iddialara göre üzerine elbise dolabı devrilen 9 yaşındaki Kaan Karaağaç dolabın altında kalarak ağır yaralandı. Kreş görevlileri tarafından Gölcük Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kaan Karaağaç yapılan tüm müdahelere rağmen kurtarılamadı. Polis kreş sahibi M.D ve kreş müdürü Z.G'yi gözaltına aldı.

DOLAP DUVARA SABİTLENMEMİŞ
Alınan bilgiye göre olay Gölcük'ün Değirmendere Beldesi'nde özel bir kreş ve gündüz bakım evi olan 'Gülbahçe Kreş Ev Bakım Evi'nde meydana geldi. Muharrem ve Durhanım Karagaç'ın üç çocuğundan en küçüğü olan ve engelli olduğu içinde ana sınıfında eğitim gören 9 yaşındaki Kaan Karaağaç kreş çıkışı elbise dolabından montunu almak istedi.

Montunu çektiği sırada dolabın üzerine devrilmesi sonucu altında kalan Kaan Karaağaç ağır yaralandı.

Kurstaki öğretmenler ve görevliler tarafından Gölcük Devlet Hastanesi'ne götürülen Kaan Karaağaç Acil Serviste yapılan tüm müdahelelere rağmen yaşamını yitirdi


ulusalses.com