BİRSEN'İN CENAZESİNDE ŞEMSİYE İZDİHAMI

Resmi büyütmek için tıklayın
Trafik Kazasında Yaşamını Yitiren İş Adamı ve Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Celal Birsen'in Cenazesi İstanbul'da Dün Toprağa Verildi.cenazede Birsen'in Sahibi Olduğu Firmanın Şemsiyelerinden Dağıtıldı. Şemsiye Dağıtımı Sırasında İzdiham Yaşandı.
Trafik kazasında yaşamını yitiren iş adamı ve Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Celal Birsen'in cenazesi İstanbul'da dün toprağa verildi.Cenazede Birsen'in sahibi olduğu firmanın şemsiyelerinden dağıtıldı. Şemsiye dağıtımı sırasında izdiham yaşandı.
CENAZEDE BEDAVA ŞEMSİYE İZDİHAMI / FOTO GALERİ Birsen'in naaşı Fatih Camii'nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Edirnekapı Mezarlığı'nda defnedildi.

Cenaze törenine Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın yanı sıra İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Futbol Federasyonu Başkanvekili Lutfi Arıboğan, (A) Milli Futbol Takımı Antrenörü Müfit Erkasap, Eski Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Saran, teknik direktör Ziya Doğan, Birsen'in ailesi, spor, iş, sanat ve siyaset dünyasından isimler katıldı.
Başbakan Yardımcısı Yazıcı yaptığı konuşmada Birsen'in önemli bir iş adamı olduğunu vurgulayarak, erken ölümünün üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti. Bu arada, sağanak yağış altında kılınan cenaze namazına katılanlara Birsen'in sahibi olduğu firmanın şemsiyelerinden dağıtıldı. Dağıtım sırasında izdiham yaşandı, bir çok kişi bedava şemsiye alabilmek için birbirini ezdi. Öte yandan, kazada yaşamını yitiren aracın sürücüsü Muhsin Erdoğan'ın cenazesi de Fatih Camii'nden kaldırıldı.haberler.com