Bursa'da kimliği belirsiz bir kişi, 'kocana iş bulacağım, inşaat yaptıracağım' diyerek girdiği evde 5 çocuk annesi kadının bileziğini bıçak zoruyla gasp etti.

Edinilen bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesine bağlı Emek Beldesi Taşlık Sokak'ta meydana gelen olayda, dün Seyhan Şen'in (29) oturduğu eve gelen kimliği belirsiz bir zanlı, "Ben kocan Recep'in arkadaşıyım, inşaat yaptıracağım, ona iş buldum" dedikten sonra evden ayrıldı. Aynı kişi, bugün sabah saatlerinde tekrar Seyhan Şen'in evine gelerek, eşinin evde olup olmadığını sordu. Seyhan Şen, çocukları ile evde yalnız olduğunu söyleyince, şüpheli kişi, 'Kocana iş buldum, bir bardak su verir misin?' diyerek içeri girdi. Şüpheli şahıs, genç kadını kapıdan içeri iterek elindeki bıçağı boğazına dayadı. Şoka giren Seyhan Şen'in bileğinden bir adet bileziği alan zanlı koşarak olay yerinden uzaklaştı.

Seyhan Şen, gaspçı kaçtıktan sonra çığlık atarak komşularından yardım istedi. Olay yerine gelen Gasp Bürosu ekipleri tarafından genç kadın, ifadesi alınmak üzere Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'ne götürüldü. Kadının ifadesine başvuran polis, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

CİHAN