KONYA'DA SİLAHLI KAVGA: 2 KİŞİ AĞIR YARALANDI


Konya'da Sokak Ortasında Tartışmaya Başlayan 2 Grup Arasında Çıkan Silahlı Kavgada 2 Kişi Ağır Yaralandı. Silahla Vurulan 2 Kişi Hastaneye Kaldırılırken, Polis Olay Yerinde Bir Tabanca ve Çok Sayıda Boş Kovan Ele Geçirdi.

Konya'da sokak ortasında tartışmaya başlayan 2 grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi ağır yaralandı. Silahla vurulan 2 kişi hastaneye kaldırılırken, polis olay yerinde bir tabanca ve çok sayıda boş kovan ele geçirdi. Edinilen bilgiye göre olay, Konya merkez Selçuklu ilçesi Ferit Paşa Mahallesi Gürağaç Sokak'ta gerçekleşti. İddiaya göre, 2 grup arasında nedeni henüz bilinmeyen bir tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine biranda silahların kullanıldığı kavgada, 2 kişi ağır yaralandı.

Olay yerine çağrılan ambulanslarla, Osman Yaldır (22) ve Aytaç Sarı ağır yaralı olarak Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede ilk müdahalesi yapılan yaralılardan Osman Yaldır durumunun ağır olması nedeniyle Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Olay yerinde 1 silah ve çok sayıda boş kovan ele geçiren polis, kaçan şüphelileri bulmak için geniş çaplı soruşturma başlattı. (CİHAN)