TRAFİK CANAVARI AYNI AİLEDEN 5 CAN ALDI


Antalya'nın Korkuteli İlçesine Bağlı Yazır Köyü Civarında Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Otomobilde Bulunan 5 Kişi Yaşamını Yitirdi.

Antalya'nın Korkuteli ilçesine bağlı Yazır köyü civarında meydana gelen trafik kazasında aynı otomobilde bulunan 5 kişi yaşamını yitirdi. Bir yakınlarının cenazesinden dönen Sokay ailesinin cenazelerini sıkıştıkları araçtan itfaiye ekipleri çıkarttı. Yaşamını yitirenlerin yakınları ise olay yerinde sinir krizleri geçirdi. Edinilen bilgiyi göre kaza, Elmalı ilçesinden Antalya'ya gelmekte olan 07 HA 648 plakalı otomobil ile karşı yönden gelen 07 RT 506 plakalı kamyonun çarpışmasıyla meydana geldi. Kamyonun altın giren otomobilde bulunan baba Bekir Sokay, sırasıyla oğulları Davut Sokay, Hamdi Sokay, Veysel Sokay ve amcasının oğlu Abdullah Sokay, olay yerinde can verdi.

Kaza yerine çok sayıda polis, jandarma ve ambulans ekibi gönderildi. Ancak otomobilde bulunanlar için yapılabilecek bir şey olmadığı ortaya çıktı. Araç içinde sıkışanların cesetleri kurtarma ekiplerinin çalışmasıyla çıkartıldı. Hurdaya dönen araç içinde yaşamını yitiren Sokay ailesinin yakınları olay yerine geldiğinde sinir krizleri geçirdi. Hamdi Sokay'ın eşi Yeliz Sokay, hastaneye kaldırıldı. Kamyon şoförü ifadesinin alınması için gözaltına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (CİHAN)