MÜNEVVER'İN KATİLLERİNİN BULUNAMAMASINA PROTESTO


Etiler'de Kafası Kesilerek Cesedi Bir Çöp Kutusunda Bulunan Liseli Münevver'in Arkadaşları ve Yüzlerce Vatandaştan Oluşan Yaklaşık 1000 Kişi, Katilin Hala Bulunamamasını Protesto Etti.

Etiler'de kafası kesilerek cesedi bir çöp kutusunda bulunan liseli Münevver'in arkadaşları ve yüzlerce vatandaştan oluşan yaklaşık 1000 kişi, katilin hala bulunamamasını protesto etti. Yakalarında Münevver'in fotoğrafını taşıyan eylemciler, "Katiller halka hesap verecek, Başbakan Münevver senin de kızın, Cerrah baba katili yakala" şeklinde slogan attı.

Beşiktaş'taki Bingül Erdem Lisesi önünde toplanan ve cinayete kurban giden Münevver Karabulut'un arkadaşları, öğrenci velileri ve vatandaşlardan oluşan yaklaşık 1000 kişi, katilin bulunamamasını protesto etti. "Katiller halka hesap verecek, Başbakan Münevver senin de kızın, Cerrah baba katili yakala" şeklinde slogan atan eylemciler, yakalarında Münevverin fotoğrafını, ellerinde de karanfiller taşıdı. Münevver'in katilinin belli olmasına rağmen hala yakalanamadığını iddia eden eylemciler, "İnsan sevdiğine güvenemezse kimseye güvenemez. Başbakan'ın da bir kızı var. Lütfen gereğini yapsın! " diye konuştu. Münevver'in arkadaşları da 1 aydır onca gözyaşına rağmen hala katilin yakalanamadığın ve bir an önce cinayetin aydınlanmasını istedi.

Bu arada, Siraç Kılınç isimli bir vatandaş da Münevver için yazdığı "Dinle bu sesi" isimli şiiri okudu. Baba Süreyya Karabulut'un bugün yapmayı düşündüğü ve vatandaşların da destek vereceği yürüyüşe izin verilmediği öğrenildi.


(CİHAN)