Resmi büyütmek için tıklayın

İstanbul Maltepe'de "Yol Verme" Anlaşmazlığından Çıkan Tartışmada Bir Üniversite Öğrencisi Tabancayla Vurularak Öldürüldü.

İstanbul Maltepe'de “yol verme” anlaşmazlığından çıkan tartışmada bir üniversite öğrencisi tabancayla vurularak öldürüldü.
Alınan bilgiye göre, İdealtepe üst geçidi altında aracıyla seyreden, Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisi Hakan Eron (19) ile bir başka otomobilin sürücü Mustafa A. arasında “yol verme” anlaşmazlığı yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine, Mustafa A, sahibi olduğu ve olay yeri yakınındaki oto yıkama iş yerindeki kardeşleri İsmail ve Sami A. ile diğer çalışanlara haber verdi.


Mustafa A'nın kardeşleri tarafından darp edilen Eron, Sami A'nın silahından çıktığı belirtilen kurşunla başından yaralandı. Bir otomobille Dragos'taki bir özel hastaneye kaldırılan Hakan Eron kurtarılamadı.
Olayın ardından bölgede arama yapan polis ekipleri, Mustafa ve İsmail A. kardeşleri gözaltına alarak Maltepe İlçe Asayiş Büro Amirliği'ne götürdü. Sami A'nın yakalanması için başlatılan çalışmalar sürüyor.

Kaynak: haberler.com