İZMİR'DE TRAFİK KAZASI: 4 YARALI


İzmir'in Karabağlar İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2'si Çocuk 4 Kişi Yaralandı. Tedavi Altına Alınan Yaralıların Hayati Tehlikelerinin Bulunmadığı Bildirildi.

İzmir'in Karabağlar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si çocuk 4 kişi yaralandı. Tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.
Kaza, gece 01.00 sıralarında Halide Edip Adıvar Caddesi'nde meydana geldi. Üçyol'dan Karabağlar yönüne giden Ferhat Karabulak'ın (27) kullandığı 35 R 0136 plakalı araç, tali yoldan caddeye çıkmakta olan Ozan Aydın'ın (35) yönetimindeki 35 CFZ 21 plakalı kamyonete çarptı. Kazanın ardından kamyonet paramparça olurken, araç içindeki Aysun Aydın (26), Aleyna Aydın (6), Aziz Aydın (9) ile sürücü Ozan Aydın yaralandı. Aleyna Aydın ile Aziz Aydın Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, anne Aysun Aydın Atatürk Eğtim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Sürücü Ozan Aydın ise Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Karabağlar Polis Merkezi'nde ifadesi alınan diğer aracın sürücüsü Ferhat Karabulak ise serbest bırakıldı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı. (CİHAN)