İki İnatçı Keçi Köprüden Uçtu!


Mamak İlçesinde Samsun Yolu Merkez İstikametinde Aynı Yönde Seyreden Bir Minibüs ve Kamyon Sabah Saatlerinde Köprüden Aşağı Uçtu.

Mamak ilçesinde Samsun yolu merkez istikametinde aynı yönde seyreden bir minibüs ve kamyon sabah saatlerinde köprüden aşağı uçtu. Kazada minibüs sürücüsü ağır yaralanırken, 50 metre aşağıya uçan kamyon sürücüsü ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Aynı yönde seyreden Adem Şahin'in kullandığı 06 BV 6681 plakalı minibüs ile Cavit Yılmaz'ın kullandığı 55 K 2606 plakalı bir kargoya ait kamyon, iddialara göre birbirini sıkıştırınca köprü demirliklerini kırarak aşağı uçtu.
Çevredeki vatandaşların yardımıyla kamyondan dışarıya çıkarılan sürücü Yılmaz, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Minibüs şoförü Şahin ise ağır şekilde yaralandı. Yaralı Şahin'i sıkıştığı yerden olay yerine gelen itfaiye ekipleri çıkardı. Ambulansla Dışkapı SSK Hastanesi'ne kaldırılan Şahin'in durumunun ağır olduğu bildirildi. Kaza sonrası Samsun yolu trafiği merkez istikametine bir süre aksadı. Yola fırlayan parçalar ile minibüsten fırlayan gaz dolu tüpler ise polis ekipleri tarafından ikinci bir kazaya neden olmaması yoldan uzaklaştırıldı. Aynı yolun 500 metre gerisinde bir saat kadar önce, bir otomobil dereye uçmuş biri ağır 4 kişi yaralanmıştı.

(CİHAN)