Barış Akarsu Kavşağı'nda can pazarı..

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir yolcu minibüsü ile pikabın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 20 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre kaza saat 20.15 sıralarında Bodrum-Milas Karayolu'nda sanatçı Barış Akarsu'nun üç yıl önce yaşamını yitirdiği kavşakta meydana geldi. Bodrum'dan Milas'ın Güllük beldesine yolcu taşıyan İsmail Taluy'un kullandığı 48 TM 5656 plakalı yolcu minibüsü ile Kızıağaç istikametinden geldiği belirtilen 48 UD 295 plakalı pikabın çarpışması sonucu yaşanan 20 kişi yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen 112 Acil ekipleri özel hastane ve polikliniklere ait ambulanslarla çevre hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay yerine gelen Bodrum Kaymakamı Abdullah Kalkan daha sonra yaralıların büyük çoğunluğunun bulunduğu Bodrum Devlet Hastanesi'ne geçerek yaralıların durumu hakkında bilgi aldı.

Kaza nedeni ile Bodrum-Milas Karayolu'nda trafikte bir süre aksamalar yaşandı. Tur otobüsleri ile bölgeden geçen turistler kazayı fotoğrafladı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

CİHAN