Gelin, Eski Sevgilisiyle BasıldıKlima Ustası M.K., Düğünden Bir Gün Önce Bekarlığa Veda Partisi Düzenleyen Gelin S.R.'ye Sürpriz Ziyarete Gitti.

Zilini çaldığı S.R.’yi eski sevgilisiyle baş başa yakalayan M.K. çılgına döndü. Düğün iptal oldu. Önceden nikâh kıyan M.K. boşanma davası açtığı S.R.’den 30 bin lira tazminat istedi. İZMİR’de klima ustası olarak çalışan 27 yaşındaki M.K., internette tanıştığı sekreter 23 yaşındaki S.R. ile evlenmeye karar verdi. Önce resmi nikâh kıyan çift, salonda düğün yapmaya karar verdi. Düğünden bir gün önce bekârlığa veda gecesi düzenlemeyi planlayan M.K. arkadaşlarıyla kendi evinde, S.R. de kendi evinde parti düzenledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde damat adayı, arkadaşı R.T.’yle kendi partileri bitince gelin adayının partisine uğramaya karar verdi. İki arkadaş, meyve sepeti ve çiçek alarak gelinin parti verdiği eve gitti.

Kapıyı gecelikle açtı
Evde ışık olmamasına rağmen içeriden sesler duyan ve şüphelenen M.K. zili çaldı. Kapıyı S.R. gecelikle açtı. Partinin erken bittiğini ve uyuduğunu söyleyen gelin adayına inanmayan M.K., zorla içeri girdiğinde, S.R.’nin daha önce kendisine söz ettiği eski sevgilisi O.M.’yi çıplak halde buldu. S.R.’ye bir Tokat atan, arkadaşının araya girmesiyle evi terk eden klima ustası, ertesi sabah boşanmak için soluğu adliyede aldı. Herkesi tek tek aradı M.K., davetiye gönderdiği eş ve dostlarını tek tek arayarak, düğünü iptal ettiklerini anlatmak zorunda kaldı. Yaşadıkları yüzünden psikolojik yardım aldığını da belirten klima ustası, boşanmak istediği eşi S.R.’den, kendisine boşa yaptırdığı düğün masrafları için 15 bin TL maddi ve yaşattığı manevi çöküntü nedeniyle de 15 bin TL manevi olmak üzere toplam 30 bin TL tazminat istedi.haberler