Kazada bu kamyondan sağ çıktılar!Şanlıurfa'da 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında şoför kabini parçalanan kamyonda bulunan iki kişi kazadan hafif yaralı kurtarıldı.

Alınan bilgiye göre, Şanlıurfa'dan Viranşehir'e giden İsmail Alpaslan'ın kullandığı 63 HS 884 plakalı kum yüklü kamyon, kara yolunun 35. kilometresindeki Çamlıdere köyü mevkisinde önce önünde giden Davut Oğur idaresindeki 47 KY 969 plakalı kamyona, ardından Adil Dağ yönetimindeki 63 YF 771 plakalı otomobile arkadan çarptıktan sonra durabildi.

Çarpmanın etkisiyle şoför mahalli tamamen parçalanan kamyonda bulunan sürücü İsmail Alpaslan ile yanında oturan Selanik Zengin hafif yaralandı. Alpaslan ve Zengin, çevredekilerin yardımıyla bulundukları yerden çıkarıldı.

İlk müdahaleleri olay yerine çağrılan ambulansta yapılan yaralılar Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edildi. Diğer iki aracın sürücüleri ise kazadan yara almadan kurtuldu.

Kaza nedeniyle bir süre tek taraflı ulaşıma kapanan E-90 kara yolunun Şanlıurfa-Viranşehir kesimi, araçların yoldan çekilmesinin ardından ulaşıma açıldı.

haberaktuel.com