Kelkit'te 2 günde 12 kişi öldüTokat'ın Niksar ilçesi'nde Kelkit Irmağı'nda iki günde üç araç ırmağa devrildi. Bilonço ağır oldu.

Tokat'ın Niksar ilçesindeki trafik kazasında 5 kişinin öldüğü bildirildi.

Sırrı Şimşek (55) yönetimindeki 60 RC 097 plakalı otomobil, Niksar-Reşadiye arasındaki Akıncılar köyü mevkisinde Kelkit Irmağı'nın kenarına devrildi.

Kazada, sürücü Sırrı Şimşek ile araçta bulunan Yayla Çağlar (58), Dursun Çağlar (68), Zöhre Çağlar (58) ve Cemal Güden (62), öldü.

30 Temmuz

Tokat'ın Niksar ilçesinde bir otomobilin Kelkit Irmağı'nın kıyısına devrilmesi sonucu 3 kardeşten 2'si öldü, diğeri yaralandı.

İhsan Kasırga (46) yönetimindeki 41 D 2692 plakalı otomobil, Reşadiye-Niksar arasındaki Ataköy yol ayırımında kontrolden çıkarak Kelkit Irmağı'nın kıyısına devrildi.

Kazada sürücü İhsan Kasırga ile yanında bulunan kardeşi Ercan Kasırga (30) hayatını kaybetti. Otomobilde bulunan diğer kardeşleri Mehmet Kasırga (22) ise yaralı olarak Tokat Devlet Hastanesine kaldırıldı.

1 Ağustos

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde Kelkit Irmağına bir aracın devrildiği ihbarı üzerine bölgede çalışma başlatan ekipler, suda bir kadın cesedi buldu. bu araçta ise 5 kişinin bulunduğu açıklandı. son gelişmede bu 5 kişinin der hayatını kaybettiği öğrenildi.

HABER7