Kızının evlenmesini istemiyordu. Ama o dinlemedi nikah masasına oturdu. Ve babası da onu kaçırdı.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir kişi, evlenmesini istemediği kızını, nikah kıyılacağı gün Nüfus Müdürlüğünün önünden kaçırdı.

Muğla Üniversitesi Felsefe Bölümü 2. sınıf Öğrencisi A.Ş (19), Muğla’da kuaförlük yaptığı öğrenilen M.B. ile arkadaş oldu. A.Ş, bir süre önce Fethiye’de yaşayan babası B.Ş’ye nişanlanmak istediğini söyledi.Baba B.Ş, okulunu bitirmesini istediği kızının evlenmesine izin vermedi.

Ancak kızı babasını dinlemedi ve sevdiği genç ile nikah masasına oturdu. Bugün nikahın kıyılacağı saatlerde Fethiye Nüfus Müdürlüğüne gelen Baba B.Ş, kızını bir otomobile bindirerek kaçırdı.

A.Ş’nin kaçırıldığını gören damat adayı M.B, baba B.Ş’ye engel olmak istedi. Otomobilden tutunan M.B, yaklaşık 40 metre sürüklendikten sonra düştü. Vatandaşların ihbarı üzerine polis, baba B.Ş, A.Ş, M.B. ve Z.K’yi gözaltına aldı.

Baba polisteki ifadesinde, kızını kuaför ile evlenmesini istemediği için nikah günü kaçırdığını söyledi. Baba, "M.B, bana kızımı göstermedi. Ben de ’Nikah işlemi yapalım diye Fethiye’ye çağırdım ve kızımı imza öncesi kaçırdım" dedi.
kaynak ilginç haberler