Trafik Canavarı Durmuyor: 1 Ölü, 2 Yaralı

Afyonkarahisar'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı.Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, İzmir istikametinden Afyonkarahisar istikametine gelmekte olan İsmail Sertçivi'nin (27) kullandığı 34 EN 5204 plakalı otomobil, Afyonkarahisar-İzmir karayolunun 6. kilometresinde tali yoldan ana yola çıkmakta olan Yaşar Daylan'ın (55) kullandığı ticari otomobile yandan çarptı.

Kazada, ticari otomobilin sürücüsü Yaşar Daylan, çarpmanın etkisiyle aracın içinde sıkışarak hayatını kaybetti. Aynı araçta bulanan Yaşar Daylan'ın eşi Naşide Daylan (52) ve otomobilin sürücüsü İsmail Sertçivi de yaralandı.
Yaralı Naşide Daylan, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınırken, İsmail Sertçivi de Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer (ANS) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Araçta sıkışarak hayatını kaybeden Yaşar Daylan'ın cesedi ise Afyonkarahisar Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birliği ekiplerinin uzun süren uğraşları sonunda çıkarıldı. Yaşar Daylan'ın cesedi Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. (CİHAN) (Cihan Haber Ajansı)