Damat Katliam Yaptı: 6 Ölü


Zonguldak'ın Çaycuma İlçesine Bağlı Çayır Köyünde Bir Şahıs; Eşi, Kayınvalidesi ve Kayınpederinin de Aralarında Bulunduğu 6 Kişiyi Öldürdü.


Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Çayır köyünde bir kişi, eşi, kayınvalidesi ve kayınpederinin de aralarında bulunduğu 6 kişiyi öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Çayır köyünde yaşayan damat Şafak Köksal, geçimsizlik nedeniyle bir süredir ayrı yaşadığı eşi ve ailesini katletti. Köksal, eşi, kayınvalidesi, kayınpederi, kayınbiraderi ile iki baldızını öldürdükten sonra jandarmaya teslim oldu.

İddiaya göre olay şöyle gelişti: Şafak Köksal ile evli olan Ayşe Köksal, şiddetli geçimsizlik nedeniyle kocasını terk edip babaocağına döndü. Şafak Köksal'ın barışma girişimlerine rağmen eşinin boşanmakta ısrarcı olması üzerine iki aile arasındaki gerginlik arttı. Damat Şafak Köksal, kayınpederi Hüseyin Köroğlu, kayınvalidesi Havva Köroğlu, baldızları Zülfiye ve İlknur Köroğlu'nu Çayır köyü yakınındaki kendilerine ait kömür ocağından dönerken, pusu kurarak kurşun yağmuruna tuttu. Köksal, kayınpederi, kayınvalidesi ve 2 baldızını öldürdükten sonra eşinin kaldığı eve gitti. Ayşe Köksal elinde tabancayla tehditler savuran kocasına kapıyı açmadı. Bunun üzerine tabanca ile camdan ateş eden Köksal, eşi Ayşe Köksal ile kayınbiraderi Aydın Köroğlu'nu da öldürdü.

Eşi ve ailesini katleden Şafak Köksal, daha sonra jandarmaya giderek teslim oldu. Köksal çiftinin, 5 aylık erkek bebekleri olduğu öğrenildi.

Jandarmanın olayla ilgili soruşturması sürüyor. (Cihan Haber Ajansı)