Ankara'da lüks galeri kurşunlandıAnkara'da gece geç saatlerde lüks otomobillerin satıldığı bir otomobil galerisi kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kurşunlandı.

Galerinin güvenlik görevlisi olaydan yara almadan kurtulurken, iki lüks otomobile ve iş yerine isabet eden kurşunlar hasara neden oldu.

Ankara'nın Çankaya ilçesi Yıldız semtinde sahur vaktinde bir oto galerisi kurşunlandı. Turan Güneş Bulvarı üzerinde bulunan lüks otomobillerin satıldığı Alkan Otomotiv'e, kimliği belirsiz kişi yada kişilerce ateş açıldı. Olay sırasında içeride bulunan güvenlik görevlisi yara almazken, biri cip, 2 otomobile isabet eden kurşunlar maddi hasara yol açtı. Kurşunlardan biri de oto galerisinin camına isabet etti.

Silahlı saldırıya uğrayan galerinin önceki gün de kurşunlandığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre, işyeri sahibinin daha önceki kurşunlama olayından dolayı aralarında husumet bulunan bazı kişilerden şikayetçi olduğu öğrenildi.

Olayda kullanılan boş kovanlar yol ortasında bulundu. Olay yeri güvenlik şeridi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

haberaktuel.com