+ Konu Cevapla
14 / 15 Sayfa BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 SonuncuSonuncu
66 den 70´e kadar. Toplam 72 Sayfa bulundu

Cem Garipoğlu Yakalandı !!

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Türkiyeden Haberler Forumunda Bulunan  Cem Garipoğlu Yakalandı !! Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #66
  Onursal Üye YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS Baktabul'un Çılgını YüxєxєS - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Apr 2008
  Bulunduğu Yer
  0rdan,Burdan,Şurdan..
  Mesajlar
  6.643
  Blog Yazıları
  2
  Tecrübe Puanı
  107374832

  Tanımlı Ce: Cem Garipoğlu Yakalandı !!

  İlk gece nerede kaldığı tespit edildi  MÜNEVVER Karabulut’un katil zanlısı Cem G.’yi sakladıkları gerekçesiyle gözaltına alınanlardan üçü, Cem G.’yi Garipoğlu ailesinin oturduğu villadan alarak, Beylikdüzün’deki bir eve götürdüklerini söyledi.

  Cem G.’nin geceyi burada geçirdiğini söyleyen şoför ve iki çalışan sabaha karşı baba Mehmet Nida Garipoğlu’nun gelerek Cem G.’yi evden aldığını ve nerede götürdüğünü bilmediği söyledi. Ancak polis yetkilileri baba Mehmet Nida Garipoğlu’nun cinayetin işlendiği gece saat 03.00 sıralarında gözaltına alındığını zanlıların bu ifadelerinin çelişkiler içerdiğini belirtti. Zanlıların söylediği evin adresinin cinayetten hemen sonra tespit edildiği ancak yapılan aramada Cem G.’ye ait bir ipucu bulunmadığı da belirtildi.

  Münevver Karabulut cinayetinin zanlısı olarak 197 gün sonra teslim olan Cem G.’yi kaçmasında yardım ve yataklık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınanlardan Mehmet Nida Garipoğlu’nun şoförü Ahmet Batur'un eşi Kamuran Batur, savcılıktan gelen talimat üzerine 19.00 sıralarında serbest bırakıldı. Cem G.’yi yakalamak için oluşturulan özel bir ekip tarafından Asayiş Şube Müdürlüğü kapısından bir araca bindirilen Kamuran Garipoğlu bir açıklama yapmadan şubeden ayrıldı.

  İFADELER ÇELİŞKİLİ

  Cinayet Büro Amirliği'nde sorguları devam eden 4 kişinin ise çelişkili ifadeler verdikleri belirtildi. Olayın kilit ismi olduğu iddia edilen Mehmet Nida Garipoğlu’nun şoförü Ahmet Batur poliste yapılan sorgusunda olay gecesi patronunun kendisini aradığını söyledi. Ahmet Batur “Olay gecesi saat 22.00'de patronum beni arayarak hemen Bahçeşehir’de bulunan villaya gelmemi, yanıma da Mehmet Karakayalı ile Habib Kurt’u almamı istedi. Kimseye bir şey söylememi tembih etti. Ben de hızla evden çıkıp söylediği kişileri aldıktan sonra villaya gittim. Burada Cem Garipoğlu’nu yanımıza aldık ve oradan ayrıldık” dedi.

  İLK GECE BEYLİKDÜZÜNDE KALMIŞ

  Mehmet Nida Garipoğlu’nun evinden ayrıldıktan sonra Beylikdüzü, Güzelyurt Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi Profesörler Sitesi, A blok Daire 32’de bulunan Mehmet Karakaya’lı ile Habib Kurt’un oturduğu eve gittiklerini anlatan şoför Ahmet Batur “Birlikte orada oturduk. Daha sonra sabaha karşı patronum eve gelerek. Tekrar kimseye bir şey söylememizi bu gece yaşananları unutmamızı isteyerek Cem’i bizden aldı ve birlikte oradan ayrıldılar” dedi.

  CEM HİÇ KONUŞMAMIŞ

  Mehmet Karakayalı “Ne olduğunu tam olarak anlayamadık. Cem’in yüzü bembeyazdı. Hiç konuşmuyordu. Biz de ona bir şey sormadık” dedi.

  Ancak olayı soruşturan polis yetkilileri baba Mehmet Nida Garipoğlu’nun cinayetin işlendiği gece saat 03.00 sıralarında gözaltına alınarak Cinayet Büro Amirliği'ne getirildiğini söyleyerek zanlıların ifadelerinde bir çok çelişki olduğunu belirtti. Öte yandan şüphelilerin söylediği evin cinayetten kısa bir sonra tespit edildiği ve Cem G.’nin saklanma ihtimali üzerine arama yapıldığı öğrenildi. Ancak yapılan aramada Cem G.’nin orada kaldığını ya da gelip gittiğini gösteren bir ipucunun bulunamadığının öğrenildiği belirtildi.

  Yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü, gözaltında tutulan 4 kişinin ifadeleri tamamlandıktan sonra yarın 'yardım ve yataklık' suçundan hakim karşısına çıkarılacaklarını belirttiler.  hürriyet.
 2. #67
  VIP "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Bulunduğu Yer
  "aşkın en çıkmaz sokağında..."
  Mesajlar
  4.496
  Blog Yazıları
  33
  Tecrübe Puanı
  107374662

  Oku 'Münevver'le seks oyunu oynandı'

  Öldürülern Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut ile katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun amcası Hayyam Garipoğlu arasında arabuluculuk yaptığı ileri sürülen Cemil Baran yeni iddialarda bulundu. Baran, "Figüranlar bitti. Tutuklanma sırası Hayyam, Kasım ve Fatih Garipoğlu'nda" dedi.
  Gaziantep Demokrasi Meydanı'nda basın açıklaması yapan gazeteci Cemil Baran, bugün veya yarın Burgaz Rakı ile Fatih Garipoğlu'nun sahibi olduğu Alarm Net Firması'na polis tarafından baskın düzenleneceğini, gözaltı sayısının 20'ye ulaşacağını ileri sürdü.

  Karabulut cinayetinde toplam gözaltı sayısının 200-250'yi bulacağını da iddia eden Cemil Baran, Cem Garipoğlu'nun emekli hakim dedesi Kasım Garipoğlu'nun yanı sıra, Hayyam ve Fatih Garipoğlu'nun da
  polis
  tarafından bugün gözaltına alınacağı iddiasında bulundu.

  Cem Garipoğlu'nun yurt dışına sahte ermeni kimliğiyle çıktığını ileri süren Cemil Baran, "Bu cinayette dede Kasım Garipoğlu işin senaristi, Hayyam Garipoğlu işin başrolünde ve finansmancısı. Peki Ahmetler nerede? Dün Ahmetlerden birisi gözaltına alındı. Geriye kaldı başçavuş Ahmet ve bordo bereli Ahmet. Bir de işin finansmanını sağlayan muhasebeci Ahmet var" diye konuştu.

  MÜNEVVER İLE SEKS OYUNU

  Münevver Karabulut'un öldürülüşü sırasında
  olay yerinde Cem Garipoğlu ile 3 arkadaşının olduğunu, daha sonra yanlarına Cem'in anne ve babasının da geldiği iddiasını yineleyen Cemil Baran, Münevver'i öldürmeden önce Cem Garipoğlu'nun onunla seks oyunları oynadığını ileri sürerek, şu iddialarda bulundu: "Bu bilgiye yeni ulaştım. Bu satanist bir ayin olabilir. Orada eroin mi, kokain mi alındı bilemiyorum. Ama, Münevver üzerinde seks
  oyunları oynanarak 29 bıçak darbesi vurulmuştur. Cinayetle ilgili görüntüler Alarm Net Firması'ndadır. 5 ay önce Burgaz Rakı'da bir adam kazayla öldü. Ben o adamın kazayla ölmediğine, bu konunun araştırılması gerektiğine inanıyorum."

  FİGÜRUNLAR BİTTİ SIRA BAŞROLLERDE

  Bugüne kadar olaydaki figüranların gözaltına alındığını ileri süren Baran, bundan sonra olayla ilgili olarak, "Artık sıra işin başrollerinde. Cem'in emekli hakim dedesi Kasım Garipoğlu, Hayyam Garipoğlu, Alarm Net'in sahibi Fatih Garipoğlu ve eğer gelirse Muhterem Garipoğlu ile Cem'in ağabeyi Levent Garipoğlu gözaltına alınacaktır" görüşünü savundu.

  Baran, "Aczimendi tarikatı içinde bulundunuz mu?" sorusu üzerine 4 yıl Aczimendi tarikatının içinde kalıp, cübbe ve sarıkla sokaklarda gezdiğini, bu nedenle ticaretle uğraşırken iflas ettiğini, işyerini kapatmak zorunda kaldığını söyledi.  kaynak: ekolay.net

 3. #68
  Baktabulkolik "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı Baktabul'un Çılgını "nazLı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2009
  Bulunduğu Yer
  TR'âbzon
  Mesajlar
  2.192
  Tecrübe Puanı
  31869636

  new Garipoğlu Ailesi'ni yakacak SGK bilgileri

  Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun çocuk sigortalı olduğu belirlenirken Garipoğlu şirketlerindeki çocuk sigortalının sadece Cem ile sınırlı olmadığı ortaya çıktı. İstanbul SGK İl Müdürlüğü konuyla ilgili soruşturma açtı.
  Garipoğlu Ailesi SGK’yı çok sevmiş
  Geçen hafta Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun çocuk sigortalı olduğunu yazmıştım. Yazımız üzerine İstanbul SGK İl Müdürlüğü soruşturma açmış. Soruşturma sonunda Cem Garipoğlu’nun çocuk sigortalılığı sorunu açıklığa kavuşacak.
  Ancak aldığımız bilgilere göre Garipoğlu şirketlerindeki çocuk sigortalının sadece Cem Garipoğlu ile sınırlı olmadığı ortaya çıktı.
  Cem Garipoğlu’nun 12 yaşındaki kız kardeşi Sakine Garipoğlu’nun da yaştan etkilenmemek için 1 Mayıs 2008 tarihinden 8 gün önce Cem Garipoğlu’nun sigortalı gösterildiği aile şirketi Ak Maya Pazarlama AŞ’de sigortalı gösterildiği anlaşıldı.
  Üstelik bu sigortalılık çocuğun yurt dışında olduğu süreler boyu devam etmiş. 3409200833036 SSK sicil no bilgilerine göre Makbule Garipoğlu’nun 22.04.2008 ile 1.7.2009 tarihleri arasında aylık
  1046,76 TL üzerinden sigortalı beyan edildiği görülmekte.
  Yine uzun bir süreden beri Moskova’da bulunan Ağabey Levent Garipoğlu’da 17.09.2005 ile 01.07.2009 tarihleri arasında (15 yaşından beri kesintisiz) sigortalı bildirilmiş. Yine Cem’in kuzenleri ve Hayyam Garipoğlu’nun kızı Fulya ile oğulları Kasım ve Fatih Garipoğlu sigortalı gösterilen diğer kişiler. Hayyam Garipoğlu’nun yeğenleri Sakine ile Can’ın da bu işyerinden sigortalı yapılmaları unutulmamış.
  Ama ne tesadüf çocuk sigortalılarının hepsi de 01.07.2009 tarihinde işten ayrılmışlar.
  Garipoğlu ailesinde sigortalı gösterilen bir diğer ferdi ise Hayyam Garipoğlu’nun 8 yaşındaki kızı Manolya Garipoğlu. O da (SSK No: 3402200833062) da 2 5911 02 02 1102927 034 12-02 işyeri numaralı Topkapı Yayıncılık A.Ş. unvanlı işyerinde sigortalı gösterilmiş. Manolya Garipoğlu dışında yaşları 1 ile 10 arasında değişen 7 çocuk sigortalı daha bulunuyor.
  SGK gerekli araştırmayı yapacak ve çalışmalar fiili değilse bu kişilerin sigortaları iptal edecektir.
  Bilindiği üzere, 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren ücretlerin bankadan yatması gerekiyor. Bu çocuk sigortalıların ücretlerinin bankadan yatıp yatmadığı da bir diğer sorun.
  Olayın bir de vergi boyutu ortaya çıkacak. İşçiye yapılan ödemeler vergi matrahından düşürülmektedir. Eğer bu kişiler gerçekten çalışmamışlarsa, sigortalı gösterilmeleri ve vergi matrahından indirilmesi nedeniyle bir anlamda vergi kaçırmış olmaktadırlar. Bir de bu açıdan değerlendirilmesinde yarar var.


  (Star gazetesi)

 4. #69
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  Tanımlı Ce: Cem Garipoğlu Yakalandı !!

  lütfen cem garipoğlu ile ilgili haberler buraya: )
  Konu şeker_sarı tarafından (10-01-2009 Saat 14:23 ) de değistirilmistir.

 5. #70
  VIP "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Bulunduğu Yer
  "aşkın en çıkmaz sokağında..."
  Mesajlar
  4.496
  Blog Yazıları
  33
  Tecrübe Puanı
  107374662

  Oku Cem Garipoğlu hastaneye götürüldü


  197 günlük firarın ardından ortaya çıkarak polise teslim olan ve tutuklanarak cezaevine gönderilen Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı Cem Garipoğlu, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.


  Zanlı Cem Garipoğlu'na jandarma kıyafeti giydirilirken, hastanedeki röntgen bölümünün tüm koridorları boşaltıldı.

  Çevrede ve hastanede yoğun güvenlik önlemleri alındığı gözlenirken, Garipoğlu'nun hastaneye kemik testi için götürülmüş olabileceği belirtiliyor.

  kaynak: ekolay.net

+ Konu Cevapla
14 / 15 Sayfa BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Cem Garipoğlu'nun raporu tamamlandı
  By кıνıяcıк in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-22-2010, 10:07
 2. Cem Garipoğlu hakim karşısına çıkıyor
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 02-11-2010, 20:21
 3. Cem Garipoğlu'na koğuşta din dersi
  By EsiLa in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-04-2009, 11:51
 4. Cem Garipoğlu'nun 24 yıl hapsi istendi
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-19-2009, 13:03
 5. Cem Garipoğlu artık babasının yanında
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-29-2009, 20:01

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375