+ Konu Cevapla
4 / 15 Sayfa BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
16 den 20´e kadar. Toplam 72 Sayfa bulundu

Cem Garipoğlu Yakalandı !!

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Türkiyeden Haberler Forumunda Bulunan  Cem Garipoğlu Yakalandı !! Konusunu Görüntülemektesiniz.=>Cok haber oldu iyi ki yakalandi artik bikmistik ......

 1. #16
  NoBo Prensesi NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS Baktabul'un Çılgını NoBoDyS - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Bulunduğu Yer
  Sıfır Noktası
  Mesajlar
  13.138
  Blog Yazıları
  302
  Tecrübe Puanı
  107375279

  Tanımlı Ce: Cem Garipoğlu Yakalandı !!

  Cok haber oldu iyi ki yakalandi artik bikmistik ...

 2. #17
  Onursal Üye nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru Baktabul'un Çılgını nur yağmuru - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  *♥§₤ẅĐд §ΘĶдĢı♥*
  Mesajlar
  7.383
  Blog Yazıları
  40
  Tecrübe Puanı
  107374898

  :okur: Vahşi cinayetin kronolojisi

  Her şey Etiler'de bir çöp bidonunda bulunan bir ceset ile başladı
  3 Mart 2009: Münevver Karabulut, Bahçeşehir'de bir villada bıçaklanarak öldürüldükten sonra başı gövdesinden ayrıldı. Valizlere ve gitar kutusuna konulan ceset Etiler'de çöp konteynırına atıldı. Aynı gece cesedin kime ait olduğu belirlenip failin Cem G. olduğu ortaya çıkarıldı. Cinayetin işlendiği villada gece lüminor ile yapılan aramada kan lekeleri tespit edildi.

  7 Mart 2009: Cem G.'nin babası Mehmet Nida Garipoğlu, annesi Makbule Tülay Garipoğlu ile ceseti korsan taksiyle taşıyan taksici M. C. B. gözaltına alındı. Çıkarıldıkları mahkemede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  25 Nisan 2009: Cinayet ile ilgili olarak ön otopsi raporu tamamlanarak soruşturmayı yürüten savcılık ve emniyete gönderildi.

  27 Nisan 2009: Cinayette ilk tutuklama meydana geldi. Cem G.'nin babası Mehmet Nida Garipoğlu, Münevver Karabulut'un tırnakları arasında DNA'sı bulunduğu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  30 Nisan 2009: Münevver Karabulut'un günlükleri ortaya çıktı. Günlüklerde, Karabulut ve Cem G.'nin nasıl zaman geçirdikleri birbirleri hakkındaki düşünceleri belirlendi.

  04 Mayıs 2009: Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut ve genç kızın arkadaşları öldürüldüğü villaya siyah çelenk bıraktılar.

  14 Mayıs 2009: Firari zanlı Cem G. için kırmızı bülten çıkarılıp 176 ülkede aranmaya başlandı.

  21 Mayıs 2009: Cinayet ile ilgili olarak adli tıp kurumu raporu ortaya çıktı. Raporda Karabulut'un vucudunda Cem G.'nin dışında başka kişilere ait olabilecek DNA örnekleri bulundu.

  24 Mayıs 2009: Cem G.'nin arkadaşlarından ve ailesinden DNA örnekleri alınıp araştırılmaya başlandı.

  30 Mayıs 2009: DNA örneklerinin Cem G. ve ailesine ait olmadığı ortaya çıktı.

  10 Haziran 2009: Cem G. ve Münevver Karabulut'un MSN yazışmaları ve villaya nasıl girdiklerine dair görüntüler ortaya çıktı.

  23 Haziran 2009: Süreyya Karabulut'u tehdit ettiği iddiasıyla Şinasi D. isimli şüpheli tutuklandı.

  02 Temmuz 2009: Cem G. İnterpol'un baş sayfasında fotoğraflı ve videolu olarak aranmaya başlandı

  07 Temmuz 2009: Otopsi sırasında sperm bulaştığı ve pis masa skandalı ortaya çıktı.
  19 Ağustos 2009: Cem G.'nin iş adamı amcası Hayyam Garipoğlu ve halasının evine baskın yapılıp bilgisayarlarına el konuldu.
  20 Ağustos 2009: Garipoğlu Grubunun üst düzey şirket çalışanlarının evlerinde de arama yapılıp bilgisayarlarına el konuldu.
  21 Ağustos: Cem G.'nin teyzeleri ve anneannesinin evlerine baskın yapılıp bilgisayarlarına el konuldu.
  27 Ağustos 2009: Münevver Karabulut'un Ankara'da Jandarma Genel Komutanlığında görevli bir teğmenle mesajlaştığı ortaya çıktı.
  28 Ağustos 2009: Münevver Karabulut'un mesajlaştığı teğmen'in cinayet günü İstanbul'da olduğu ve birbirlerine 4'er mesaj attıkları ortaya çıktı.
  9 Eylül 2009: Cem Garipoğlu'nun Ermenistan'da yakalandığı ve Türkiye'ye getirileceği öne sürüldü, ancak daha sonra yalanlandı.
  12 Eylül 2009: İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Vali Muammer Güler ve Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Garipoğlu'nun etrafındaki çemberin daraldığını yakalanmasının an meselesi olduğu söyledi. 16 Eylül 2009: Cem Garipoğlu cinayetin 197. gününde avukatı tarafından Bahçelievler'de polise teslim edildi.

  Zaman

 3. #18
  V.İ.P. ÜYE zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq Baktabul'un Çılgını zıTTıRıq - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2009
  Bulunduğu Yer
  ĄLi śĄмi Чεŋ`
  Mesajlar
  2.255
  Blog Yazıları
  70
  Tecrübe Puanı
  107374512

  Tanımlı İşte ilk ifade

  Cem Garipoğlu,yurtdışına hiç çıkmadığını, bilmediği bir yere bilmediği bir kişi tarafından götürüldüğünü söyledi
  Münevver Karabulut'u öldürmekten zanlı Cem Garipoğlu, polislerle arasında geçen konuşmalar arasında, yurtdışına hiç çıkmadığını, bilmediği bir yere bilmediği bir kişi tarafından götürüldüğünü söyledi.

  Liseli Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun, polise verdiği ilk ifadelerde, pişman olduğunu söylediği öğrenildi.
  Alınan bilgiye göre, ürkek haliyle dikkat çeken Garipoğlu'nun psikolojisi iyi değildi. Cem Garipoğlu'nun olay günü annesini, 'Anne dışarıya çık, kızı getireceğim' diyerek evden gönderdiğini söyledi.
  Garipoğlu'nun şunları söylediği öğrenildi: "Olayın satanizmle alakası yok. Münevver'in cesedi bavula sığmadığı için onu parçaladım. Gitar kutusuna koydum ve cesedi bıraktığım yeri rastgele seçtim. Çok pişmanım keşke o ölmeseydi ben ölseydim. Hiç yurtdışına çıkmadım. Hep İstanbul ve çevresindeki illerdeydim. Yurtdışına çıkmadım. Tanımadığım bir kişi beni bilmediğim bahçeli bir eve götürdü. O evde uzun süre kaldım"
  Cem Garipoğlu, “Bu hunharlık niçin” sorusuna “Bilmiyorum”, “Testereyi almak nereden aklına geldi?” sorusunu da “Bilmiyorum” diyerek yanıtladı.
  Liseli Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun, polise verdiği ilk ifadelerde, cinayetin hemen ardından yakalanıp daha sonra serbest bırakıldığı ve dönemin Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'a para ödendiği iddialarını yalanladığı öğrenildi.

  Garipoğlu'nun ifadesinden öne çıkan başlıklar şöyle:
  "Yurtdışına çıkmadım, bilmediğim bir yere beni bir kişi götürdü, Tanımadığım bir kişi bilmediğim bahçeli bir eve götürdü, o evde kaldım

  "Bavula sığmadığı için cesedi testereyle parçalayıp gitar kutusuna koydum"

  "Etiler'deki cesedi bıraktığım yeri rasgele seçtim"

  "Çok üzgünüm o ölmeseydi ben ölseydim"

  "Olayda satanizm yok"

  "Bahçeşehir'deki evde 700 bin dolar yoktu"

  " Daha önce yakalanıp bırakılmadım"

  İHA

 4. #19
  VIP "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Bulunduğu Yer
  "aşkın en çıkmaz sokağında..."
  Mesajlar
  4.496
  Blog Yazıları
  33
  Tecrübe Puanı
  107374662

  Tanımlı Kaç yıl ceza alacak?  Ceza kanunu hükümlerine göre Cem Garipoğlu'nun alabileceği en ağır ceza 24 yılı geçemiyor. Garipoğlu'na 18 den küçük yaştaki kişileri bağlayan kanun maddesi hükümleri uygulanacak.


  Buna göre Garipoğlu, "ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını" öngören suçtan suçlu bulunursa bu ceza en az 18 en çok 24 yıl olarak uygulanacak.

  Mahkeme, Cem Garipoğlu'nun işlediği suçun karşılığının "müebbet hapis cezası" olduğuna hükmederse bu ceza yine 18 yaşından küçüklere uygulanan yasaya göre verilecek ve bunun karşılığı ise en az 12 en çok 15 yıl olacak.

  Bugün adliyeye sevk edilmesi beklenen Cem Garipoğlu'nun sorgulama ve soruşturması da yine 18 yaşından küçük şüphelileri kapsayan yasa hükümlerine göre olacak.


  kaynak: ekolay.net

 5. #20
  VIP "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Bulunduğu Yer
  "aşkın en çıkmaz sokağında..."
  Mesajlar
  4.496
  Blog Yazıları
  33
  Tecrübe Puanı
  107374662

  Tanımlı Öfkeli vatandaşlar Cem'i linç edecekti  Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Üsküdar'daki Çocuk Şube Müdürlüğünde çıkarıldı.

  Cem Garipoğlu, sabah saatlerinde getirildiği Üsküdar'daki İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğünde yaklaşık 3 saat kaldı.

  Geniş güvenlik önlemleri arasında çıkarılan Garipoğlu'na yakalandığını duyup bulunduğu bölgeye gelen vatandaşlarda Cem Garipoğlu’nu alkış ve ıslıklarla protesto etti.

  Vatandaşlar Garipoğlu'nun yuhalarken bazılarının araca saldırdığı görüldü. araç, sirenler çalarak şubeden uzaklaştı.


  kaynak: ekolay.net

+ Konu Cevapla
4 / 15 Sayfa BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Cem Garipoğlu'nun raporu tamamlandı
  By кıνıяcıк in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-22-2010, 10:07
 2. Cem Garipoğlu hakim karşısına çıkıyor
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 02-11-2010, 20:21
 3. Cem Garipoğlu'na koğuşta din dersi
  By EsiLa in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-04-2009, 11:51
 4. Cem Garipoğlu'nun 24 yıl hapsi istendi
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-19-2009, 13:03
 5. Cem Garipoğlu artık babasının yanında
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-29-2009, 20:01

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375