Çocuk Tacizcisi Film Setinde Yakalandı7 Aydır Aranan Sapık, Alanya'da Çekimi Devam Eden 'Süper Çocuklar' Adlı Filmin Setinde Yakalandı.
Küçük yaştaki 3 kız çocuğuna tacizde bulunduğu iddiasıyla 7 aydır aranan sapık, Antalya'nın Alanya ilçesinde çekimi devam eden 'Süper Çocuklar' adlı filmin setinde yakalandı. Alanya'nın Güller Pınarı Mahallesi, Oba ve Tosmur beldelerinde 7 ay içinde yaşları 4 ile 6 arasında değişen 3 kız çocuğuna cinsel tacizde bulunulduğu iddasıyla polis operasyon başlatmıştı. İlk taciz Güller Pınarı Mahallesi'nde meydana gelmiş, olayda 6 yaşındaki bir kız çocuğu apartmanın altında bulunan depoya indirilmiş ve elle taciz edilmişti. Yine Tosmur ve Oba beldelerinde buna benzer taciz olaylarıyla ilgili Emniyet'e şikayetler gelmişti. İhbarlar üzerine harekete geçen Alanya Emniyeti'ne bağlı asayiş büro amirliği, kıdemli polisler Şenel Maden ve Murat Güven'den oluşan özel ekip kurdu. Şehir güvenlik görüntülerini inceleyen ekipler, bir işyerine ait güvenlik kamerasında tacizcinin koşarken görüntüsüne ulaştı. Bu görüntüyü incelemeye alan ekipler, araştırmasını daha da genişletti. Tacize uğrayan çocukların verdiği bilgiler doğrultusunda şahsın robot resmini çizen ekipler, araştırmanın altıncı ayında şahsa benzeyen 3 kişiyi tespit etti. Polis, 3 şahsın gizlice fotoğraflarını çekerek kimlik tespiti için mağdur kızlara gösterdi. Üç kızın da aynı fotoğrafı göstermesi üzerine şahsın açık kimliğinin tespitine başlandı. Araştırmanın 7. ayından şahsın Mardin nüfusuna kayıtlı Hüseyin Atasever (24) olduğu belirlendi. Takibe alınan şahsın Alanya'da çekilen 'Süper Çocuklar' adlı filminde rol aldığını belirledi. Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri, Oba beldesinde filmin çekiminin yapıldığı stüdyolara baskın düzenleyerek film kostümleri içinde olan şahsı yakaladı.
Alanya Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen şahıs, burada yapılan sorgusunda küçük yaştaki çocukları taciz ettiğini itiraf etti. Şahıs, sorgusunun ardından doktor kontrolü için Alanya Adliyesi'ne götürüldü. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Alanya Emniyet Müdürlüğü yetkilileri aynı bölgede başka tacizlerin de olabileceği şüphesi üzerine soruşturmayı derinleştirdikleri kaydetti. Yetkililer, bu tür taciz olaylarıyla ilgili şikayetleri olanların emniyete başvurmasını istedi. (CİHAN)