Kaldırıma kafasını çarpan kişi öldüİzmir'in Buca ilçesinde ''taciz'' iddiası üzerine kavga çıktı. Çıkan kavgada başını kaldırıma çarparak ağır yaralanan kişi hayatını kaybetti. Olayla ilgili olarak da 2 kişi tutuklandı.


İzmir'in Buca ilçesinde, ''taciz'' iddiası üzerine çıkan kavgada başını kaldırıma çarparak ağır yaralan kişi, hayatını kaybetti.

Olayla ilgili yakalanarak savcılık tarafından serbest bırakılan 2 kişi ise dayak yiyen kişinin ölmesinin ardından tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşen İsmet Büyükbaş, dün yaşamını yitirdi.

Büyükbaş'ı dövdükleri iddiasıyla gözaltına alınan ve Nöbetçi Savcılık tarafından serbest bırakılan B.Ç. ile A.B, ölüm haberi üzerine Savcılık talimatıyla, polis tarafından tekrar yakalandı. İzmir Adliyesine sevk ekilen B.Ç. ile A.B. tutuklandı.

OLAY

Buca'da üç gün önce, Onurcan Şahin (23), karısını taciz ettiğini öne sürdüğü B.Ç. ile randevulaşarak, Buca Hasanağa Parkı yanında buluşmuş, Şahin ile yanında gelen arkadaşı İsmet Büyükbaş ve karşı taraftaki B.Ç. ve A.B. arasında kavga çıkmıştı. Başına aldığı darbe sonrası baygınlık geçiren Büyükbaş, kaldırıldığı Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahaleye rağmen beyin ölümü gerçekleşmişti.

Olayla ilgili soruşturma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanan B.Ç. (33) ile A.B. (33) sevk edildikleri adliyede serbest bırakılmışlardı.

haberaktuel.com