Antalya'nın Alanya İlçesinde 300 Metrelik Uçuruma Yuvarlanan Pikaptaki Aynı Aileden 7 Kişinin Cesetlerine Ulaşıldı. Cesetler Sabah Saatlerinde Bulunduğu Yerden Çıkarılacak.


Uçurumlarıyla bilinen Kuşyuvası yolu Erikli Deresi mevkiinde meydana gelen kazayla ilgili olarak başlatılan çalışmalar sürüyor. Uçuruma yuvarlanan aracın yanına ip yardımıyla inen jandarma ekipleri, pikapta bulunan sürücü Eyüp Güller (50), kardeşi Murat Güller (46) ile eşi Rabia Güller (43), babaları Hasan Güller (75), Eyüp Güller'in eşi Perihan Güller (45) ve Hümeyra Güller'in (7) öldüğünü tespit etti. Yetkililer ayrıca bir çocuğun cesedine ulaştı.
Kazayla ilgili olarak soruşturma sürerken, bölgenin sisli ve karanlık olmasından dolayı kurtarma çalışmalarının sabah saatlerinde başlatılacağı kaydedildi. Jandarma ekiplerinin kaza yerindeki güvenlik önlemleri aldığı ifade edildi. Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, kazanın yaşandığı yerin uçurum ve çok karanlık olduğunu söyledi. Bir köylünün ihbarı üzerine jandarmanın kaza yerine gittiğini anlatan Doğan, "Bölgede çalışmalar aralıksız sürüyor. Ancak bölgenin kayalık, uçurumlu ve karanlık olması çalışmaları olumsuz etkiliyor. Ayrıca havada sis de mevcut. Sabah saatlerinde çalışmalara başlanarak cesedler bulunduğu yerden çıkarılacak." dedi. (CİHAN)

haberler.com