Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Hafif Şekilde Yaralandı. Kendi Şeridinden Tretuvara Çarparak Karşı Şeride Geçen Sürücü Ekrem Şişman ve Yunus Şişman, Takla Atan Araçtan Hafif Yaralı Olarak Çıkartıldı.


Ereğli' de saat 22.30 sularında meydana gelen kaza da Ereğli istikametinden Kışla istikametine giden Ekrem Şişman yönetiminde ki 67 EN 422 plakalı araç, orta tretuvara çarparak takla attı. Kendi şeridinden direksiyon hâkimiyetini kaybederek ilk önce orta refüje, sonra da trafik tabelasına çarpan araç, karşı şeritte takla atarak durabildi.
Karşı şeride geçen araç içinde hafif yaralanan iki kişi, vatandaşlarında yardımı ile araçtan çıkartıldı. Kazadan dolayı şoka giren yaralılar için ambulans çağırıldı. Büyük bir şans eseri atlatılan kaza esnasında karşı yönden araba gelmemesi ise olası bir faciayı önledi. Araç sürücüsü Ekrem Şişman ve araçta bulunan Yunus Şişman, 112 ekiplerinin müdahalesi yapılan müdahale sonrasında polislere ifade verdi. Kendi şeridinden karşı şeride geçen ve kullanılamayacak duruma gelen aracın bugün bakımdan çıkartıldığı belirtildi. Yapılan alkol muayenesi sonucunda sürücü Ekrem Şişman'ın 104 promil alkollü olduğu öğrenildi.

haberler.com